Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Вид на жительство

22.02.2015 14:14

Здравствуйте, я иностранка (Грузия), я в браке в Украине, у меня уже 2 года временное вид на жительство продлили на третий, но к сожалению на третий год я не смогла поставить регистрацию, чтобы сдавать документы уже на постоянное вид на жительство (третий год заканчивается 20 августа), подскажите пожалуйста в каком размере будет штраф и что в обще надо делать? Заранее большое спасибо


г. КиевОтветы юристов


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 22.02.2015 15:19

Уплатить штраф и подавать документы в миграционную службу.


0
фото
Off-line Александр Викторович
адвокат
Харьков
ответил 22.02.2015 14:26

Згідно зі статтею 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, проживання без реєстрації є адміністративним правопорушенням, яке тягне за собою відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 гривні). Така сама відповідальність передбачена вказаною статтею 197 і за проживання громадян, зобов'язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом (наприклад, якщо по досягненню певного віку (25 та 45 років) громадянином не буде вклеєна нова фотокартка, що відповідає його віку).

При цьому органами, що уповноважені розглядати справи про зазначені вище адміністративні правопорушення та накладати відповідні стягнення, є органи внутрішніх справ (міліція), в особі начальників або заступників начальників районних, міських, районних у містах відділів (управлінь) внутрішніх справ (стаття 222 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Чинним законодавством ЖЕКи або інші підприємства, що надають житлово-комунальні послуги, не наділені повноваженнями розглядати справи про адміністративні правопорушення, і тим більше накладати стягнення.

В дальнейшем необходимо подготовить документы и подавать их миграционную службу.


Доступные специалисты в области международного частного права

Уварова Анастасия Евгеньевна
PREMIUM
Off-line Уварова Анастасия Евгеньевна
250 грн
Консультация
юрист
Харьков
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций