Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Для одержання іноземного громадянства планую шлюб з громадянкою США. Прошу Вас дати...

27.09.2017 08:30

Доброго дня. Для одержання іноземного громадянства планую шлюб з громадянкою США. Прошу Вас дати посилання на нормативний документ, який регламентує термін перебування у фіктивному шлюбі для набуття статусу громадянин США.

Ответы юристов


0
фото
FIND
ответил 27.09.2017 12:34

Доброго дня!

Перш за все,вам необхідно звернутися з консультацією до юристів США щоб простежити особливості отримання громадянства США через шлюб з іноземцем США.

Як ми знаємо, для більшості осіб громадянство США є дуже омріяним, а вступ до шлюбу з громадянином США є одним з найбільш привабливих шляхів здобуття громадянства, однак в Америці розроблена спеціальна процедура перевірки добросовісності шлюбу, тому не розраховуйте, що просто одруження призведе до набуття громадянства. Є спеціальна Служба з питань громадянства та імміграції США (далі – USCIS) , що  встановлює чесниі наміри подружжя на момент вступу до шлюбу, якщо це не буде встановлене, то шлюб може бути визнано фіктивним.

За загальним правилом, якщо добросовісність шлюбу підтверджена, то після 3 річного перебування у шлюбі з громадянином США  ви зможете подати заяву на отримання громадянства США, при тому, що виконаєте ще низку певних умов.

Для більш детальної інформації ознайомтесь з відповідними публікаціями в мережі інтернет, я думаю там ви знайдете відповіді на свої запитання.

З повагою,

Юрист HOL GROUP, Пустовойт Карина.Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Пасичная Ирина
адвокат
Днепропетровск (также Украина)
ответил 27.09.2017 10:53
Поняття "фіктивного шлюбу" в законодавстві не існую. Взагалі перебування у законному шлюбі для набуття громадянства США не регулюється законодавством України. Звертайтеся до юристів США.

0
фото
Off-line Гупало Тарас
юрист
Луцк
ответил 27.09.2017 08:55

Доброго дня. Закононодавство України не регулює порядок укладення фіктивного шлюбу, так як це шлюб без мети створення сім'ї, що порушує логіку законодавця в цьому плані взагалі.


Доступные специалисты в области международного частного права

Уварова Анастасия Евгеньевна
PREMIUM
Off-line Уварова Анастасия Евгеньевна
250 грн
Консультация
юрист
Харьков
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций