Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Использования личной информации, скриншот моего аккаунта в инстаграмме

10.08.2016 08:49

Доброго времени суток! Такой вопрос, можно ли притянуть к ответственности некоторых лиц за использование личных данных, т. е скриншота моего инстаграмма вконтакте выложенных без моего ведома и порочащие мою честь, всякобы унижающие в комментариях.


г. ВинницаОтветы юристов


0
фото
ответил 10.08.2016 17:15
Стаття 32 Конституції України. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Кожний громадянин має право знайомитися в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, установах і організаціях з відомостями про себе, які не є державною або іншою захищеною законом таємницею. Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.

0
фото
ответил 10.08.2016 09:15

Доброго ранку!

Так, Ви маєте право звернутися до суду з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації, а також стягнення моральної шкоди.

Також Ви можеет звернутися до секретаріату Уповноваженого Верховної Раду України з прав людини про порушення законодавства України у сфері захисту персональних даних, наслідком чого може стати притягнення винної обоби до адміністративної відповідальності.

Успіхів Вам!


Доступные специалисты в области международного частного права

Уварова Анастасия Евгеньевна
PREMIUM
Off-line Уварова Анастасия Евгеньевна
250 грн
Консультация
юрист
Харьков
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций