Наша медична система в досить занедбаному стані. Згідно Конституції та ін. нормативно-правових актів медицина безкоштовна. АЛЕ є "велике АЛЕ": Ви самі розумієте, як все працює, но це не означає, що нічого не можна вдіяти.
По-перше: зверніться до головного лікаря поліклініки, бажано письмово (що так і так чому я повинна платити та чим це передбачено);
По-друге: якщо головний лікар не вирішить дане питання, повідомте, що будете звертатися в міське та обласне управління охор. здоров'я і якщо це не подіє так і зробіть.
Ніхто не може зобов'язати людину оплачувати безкоштовну медичну допомогу.
Після цих дій,якщо вони не допомогли і Ви отримали відписки, можна звертатися в прокуратуру, в суд.
Ще можна попробувати залучити ЗМІ, щоб Ваша проблема була освітлена журналістами (це може бути дуже дієвим способом, так як відповідальний та розсудливий головний лікар зробить для Вас виключення в цій занедбаній системі).
Як почнете вчиняти якійсь дії на реалізацію Вашого права тримайте в курсі подій,як вони розвиваються.
Не бійтеся відстоювати свої права - це повинен робити кожен громадянин і не йти за стадом.Наша держава робить все можливе аби люди були менш юридично грамотними. На мою думку в кожного громадянина повинна сформуватися думка про те, що юрист - це в першу чергу захисник прав громадян. І навіть, якщо на рахунок юриста виникають сумніви, повірте це не так. Навіть взяти до уваги цей сайт, консультації безкоштовні....
І повірте,якщо Ви почнете відстоювати свої права - це принесе тільки краще в майбутнє наших дітей, можливо з Вас будуть брати приклад...