Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Чи є на сайті юристи, які знають як стягнути частуку при виключені з Сільськогосподарського виробничого кооперативу

16.02.2014 19:21

Шановні друзі..дуже прошу Вас про допомогу, так як у Вінницькій області вже цілий рік не можу добитися правди і не можу знайти дійсно компетентну людину яка може мені допоиогти. Зіштовхнувся з адвокатом-шахраєм, який лише видурив 10 000грн. і абсолютно нічи не допоміг...позовну заяву та клопотання про призначення експертизи склав настіли не грамотно що суддя порадила мені відмовитись від нього і залишити позов без розгляду.


Ситуація наступна. В 2001 році моя мати вступила в засновники СВК Колос і внесла пайовий внесок в розмірі 20 117 грн, що становить 28% від загальної суми статутного капіталу. Всього засновників було 5.


Протягом 2001-14.12.2008р. (по день смерті) мати приймала трудову участь та працювала бухгалтером в СВК. Після смерті я отримав свідоцтво про право на спадщину та в 2009 р. був включений в СВК в якості засновника замість матері з її пайовим внеском.


З 2009 р. по 10.11.2012р. (по день виключеня з засновників) я не приймав трудової участі, лише приймав участь у загальних зюорах.


10.11.2012р. мене було виключено зі складу засновників за рішенням зборів так як я не приймав трудової участі. Рішення я не оскаржив. Проте мені виплатили лише пайовий внесок матері в розмірі 20 117 грн. і все.


Хоча за цей час майно СВК збільшилось і баланс становив майже 12 млн. грн. Майно збільшувалося протягом всіх 2001-2012рр., зокрема моя мати приймала активну участь в його збільшені так як працювала в сВК. За весь цей період ні я ні моя мати жодного разу не отримували ні кооперативних виплат ні доходу на пай. Загальні збори такого рішення жодного разу не приймали.


В статуті - 4.12 вказано, що при припиненні членства в СВК член має право на отримання свого пайового внеску і належної йому частки доходу , одержаного Кооперативом в поточному році до моменту його виходу.


Підскажіть будь ласка на що реально я можу претендувати в цій ситуації. чи правомірно мені виплатили лише пай в розмірі в якому  його внісено а не в розмірі 28% від теперішнього балансу.


весь час доходи між членами не розподілялись хоча моя мати приймала трудову участь...чи можна якось претендувати на цей дохід.


чи можу я претендувати на частину доходу СВК у поточному році до моменту виходу чи так як я не приймав трудової участі я і на це не матиму права.


Шановні адвокати дуже прошу  Вас про допомогу..бо зв"язався з шахраями вже на все про все витратив всі кошти отримані при виході 


Ответы юристов


0
фото
ответил 17.02.2014 09:59

Якщо суддя сказала що заява складена не грамотно, це насправді може не відповідати дійсості, відмовлятися від позову не потрібно, потрібно у нього внести уточнення. Якщо в Статуті прописано що ви маєте право на доходи від кооперативу, то ці доходи мають бути вам виплачені до моменту виклюення із кооперативу. Більш детальнішу інформацію про вашу ситуацію можна буде вам сказати після того, коли буде надана можливість ознайомитися з документами. Раджу не опускати руки, а звернутися до професійного юриста, це не обовязково має бути адвокат.


0
фото
Off-line Мельник Алексей
адвокат
Киев
ответил 17.02.2014 02:53

питання є об"ємним і потребує затрат часу, необхідно вивчити всі документи. Звичайно ця процедура платна


0
фото
Off-line Писанный Денис
адвокат
Киев
ответил 16.02.2014 20:16

Доброго дня!

Виходяси із змісту викладеної ситуації, вважаю, що Ви маєте повне право на виплату доходу кооперативу під час виходу з його складу. Крім того, необхідно спробувати оскаржити рішення про Ваше виключення зі складу засновників. Це жуже трудоємкі процеси і потребують професійної адвокатської допомоги. Стосовно оплати за послуги адвоката, то Ви можете домовитись за оплату за результатами виграної справи.

З повагою,


0
фото
Off-line Якушова Наталия
адвокат
Киев
ответил 16.02.2014 20:11
ответ исправлен 16.02.2014 23:09

шановний ваше питання дуже об'ємне. не для загальної консультації.. тут треба бачити ваші документи, на словах одне з документами може бути інше..треба звернутися з документами предметно до юриста, якого оберете самі на сайті

Якушова НаталіяРеклама
Юрист
Юрист

Семейный адвокат
Семейный адвокат

Юридические услуги
Юридические услуги

Адвокат
Адвокат

Неотложная правовая помощь
Неотложная правовая помощь

Адвокат в уголовном деле
Адвокат в уголовном деле

x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций