Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Добрий день. В мене хоббі снімати на відео все що навкруги. Також люблю снімати в магазинах,...

14.04.2017 19:15
Добрий день. В мене хоббі снімати на відео все що навкруги. Також люблю снімати в магазинах, супермаркетах. Згадно закона про інформацію, статті 34 я маю право знімати в громадському місці, яким є торгові зали супермаркета, і ніхто не взмозі мені заборонити. Але на кожному магазині, супермаркеті є наклейки ,які забороняють це робити. Постійно приходе охорона і забороняє зйомку, на що я відмовляю і вввчливо розказую їм свої права і прошу їх зіслатися на закон, який забороняє мені. Але ніхто закона не наводе, кажуть що є внутрішні правела магазину. Я кажу що є закон, і це вища норма права. Після чого мені погрожують викинути мене з магазину. Я визиваю поліцію, і поліція нічого не робе, каже пишіть заяву. Я кажу "так а знімати мені можна?" , поліція відповідає "ну є правела магазину" я їм кажу "на основі якого закону я не маю право знімати(і наводю закон про інформацію чкий дозволяє зйомку)" , ніякого закону мені не приводять, а просять просто не знімати. Що мені робити? Писав заяви, що викидають з магазину, що заберають камеру. Але толку 0, ніякоі відповіді він поліції не отримав, ці справи взагалі мабуть не розглядають. Як мені "заткнуть рот" охороні і поліцї, і доказать свої права? Допоможіть будь ласка!


Комментарии автора вопроса

14.04.2017 21:54
Странно,а если меня например бьют в магазине, я вызываю полицию, полиция скажет мне "подавайте в суд"? И не скажет охране ничего, прийду я сюда на следующий день, меня опять бить будут, так как суд может и через 2 месяца быть. Для защиты моих прав есть полиция, я вызывают полицию, что бы мои права не ущемляли. Для этого она и существует. Вот мне запрещают, приехала полиция, ничего не сказала, она уехала, я опять зашол, мне опять запрещают, это как вообще?) Зачем тогда нужна полиция?

14.04.2017 21:23
А какой закон запрещает мне снимать в общественном месте? То-есть ущимлять мои права можно, и защищать их я могу только через суд?Ответы юристов


0
фото
Off-line Зема Вячеслав
адвокат
Киев (также по всей территории Украины)
ответил 15.04.2017 11:42

Доброго дня! Поліція зараз працює неефективно особливо у подібних випадках. Тому розразовувати, що вони будуть Вас захищать під час відеозйомки - не варто. Щоб були результати за Вашими заявами, Вам або треба винайняти адвоката, або самостійно подавати клопотання та скарги. Тільки у цьому випадку можливий позитивний результат. Або змініть хоббі) Наявність Вашого права автоматично не гарантує його реалізацію, бо інші особи його можуть порушити. В залежності від встановленого виду відповідальності це може буть, кримінальна, адміністративна або цивільна відповідальність. Спробуйте влаштуватись на телебачення, і як корреспондент Ви матимите більше підтримки та захисту, але й це не гарантує, що Вам не перешкоджатимуть. 

Бажаю вдалого вирішення Вашого питання. Якщо моя відповідь була Вам корисна, залишайте відгуки. Готовий надати необхідну правову допомогу – представництво в суді, правоохоронних органах, складанні документів.

Адвокат Зьома В’ячеслав Олександрович      


0
фото
Off-line Сергеева Наталья
адвокат
Киев (также Днепропетровск, Одесса, Львов)
ответил 14.04.2017 21:24

закон не запрещает, но если если закон нарушается - то защитить свои нарушенные права можно в судебном порядке


0
фото
Off-line Сергеева Наталья
адвокат
Киев (также Днепропетровск, Одесса, Львов)
ответил 14.04.2017 20:59

купите магазин и установите там разрешение на сьемку :))) а если серьезно - подавайет в суд на те супермаркеты, которые запрещаю вам видеосьемку, с решением суда - у вас будут все права на сьемку

Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций