Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

В мене питання щодо придбання товару через мережу Інтернет. Якщо я замовляв один товар (модель,...

20.02.2017 10:02
В мене питання щодо придбання товару через мережу Інтернет. Якщо я замовляв один товар (модель, марку), а прислали інший, він повертається як товар належної якості ст. 9 ЗУ Про захист прав споживачів чи як товар неналежної якості? Особливо якщо товар з переліку тих, що не підлягають обміну та поверненню. (наприклад вислали білизну не того розміру) При цьому звісно збереглася переписка де було чітко вказано, який товар замовлено, а також чітко вказані параметри( марка, модель, колір, розмір та інше). Іще одне питання: якщо я повертаю товар неналежної якості (або в ситуації, зазначеній вище), куплений через мережу Інтернет в іншому місті, чи маю я право вимагати від продавця компенсації всіх понесених мною збитків: доставка від продавця до покупця, зворотня доставка покупцеві, комісії за оплату та повернення коштів чи тільки повернення вартості товару?
Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 21.02.2017 08:49
Доброго дня! Визначення товару належної та неналежної якості міститься в ст. 1 ЗУ "Про ЗПС" (вами вказаного), у вашому випадку це не товар неналежної якості, це товар належної якості, він же не містить недоліків. Але положення ст. 9 закону не розповсюджується, оскільки вам продавець надав не той товар, що ви замовляєте, тобто у вас повернення не з звязку з якості, а в звязку з помилкою продавця, порушенням умов дистанційної торгівлі і вашого замовлення. В звязку з такою помилкою, всі накладні витрати на доставку мають бути покладені на ІМ, продавця.


Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной! Тел.: 0503202873, Почта: ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информациюРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций