Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Постанова ВСУ про те, що забудовникам заборонили вимагати доплату за «зайві» мет

09.09.2015 15:56
Доброго дня!

Нещодавно вийшла Постанова ВСУ про те, що забудовникам заборонили вимагати доплату за «зайві» метри, якщо вони побудували квартиру більшого розміру, ніж передбачалось в Договорі.

В листопаді 2013 року я заключила Договір про купівлю-продаж майнових прав на квартиру 38,48 кв.м. Забудовник в 2014 році змінив проектну площу квартири до 41,41 кв.м. та переніс дату введення в експлуатацію на грудень 2016 року.

В березні 2015 року за моєю ініціативою між мною та забудовником було заключено Додаткову угоду, в якій мені розбили платежі згідно графіку платежів до грудня 2016 року. При цьому було внесено зміни до пункту в Додатковій Угоді, а саме: «Кінцеві розрахунки між сторонами здійснюються відповідно до фактичної площі квартири за ціною майнових прав у перерахунку на 1 кв.м., яка діяла на момент здійснення покупцем останньго поточного платежу за цим Договором». В основному Договорі, який було підписано в жовтні 2013 року цей пункт було викладено наступним чином: «Решту вартості майнових прав на квартру, що залишились не оплаченими, покупець оплачує після обмірів за ціною майнових прав у перерахунку на 1 кв.м., яка діяла на момент здійснення покупцем останнього поточного платежу за цим Договором».

Скажіть, будь-ласка, чи зможу я в такому випадку скористатися вищевказаною Постановою ВСУ і не доплачувати зайві 2,93 кв.м. (41,41 – 38,48)?

г. Киев

Ответы юристов


0
фото
Off-line Савенко Евгений
юридическая компания
Киев (также Харьков, Днепропетровск, Львов, Житомир, Винница)
ответил 09.09.2015 16:47

Теоретически - да. Практически - только по результатам спора, возможно даже судебного.


0
фото
PREMIUM
Off-line Штангей Сергей
адвокат
Киев (также (также вся Украина))
ответил 09.09.2015 15:57

Постановление, это судебная практика, а не законЛичные консультации исключительно в платном порядке
Показать контактыКонсультации, которые могут быть Вам интересны

Скарга на постанову прокурора про проведення перевірки
Доброго дня. Знаю, що постанова прокурора про проведення перевірки може бути оскаржена до суду у порядку адміністративного судочинства. У зв`язку з таким формулюванням, у мене...
Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее

Семейный адвокат
Семейный адвокат
Подробнее

Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее