Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Угода про довірче управління

06.08.2013 16:04
Укладено угоду про передачу власником коштів в американських доларах фізичній особі, яка є управляючим цієї суми коштів. Управляючий бере на себе зобов'язання нараховувати 4% прибутку щомісяця від суми вкладу і в кінці терміну зобов'язується виплатити власнику кошти : основну суму та нараховані відсотки. Згідно угоди управляючий самостійно здійснює операції на інвестиційному рахунку власника на міжнародному валютному ринку. Сторони узгодили зону ризику рахунку власника, яка складає 0%. В кінці угоди зазначені П.І.Б, паспорт, адреса,телефон, підпис,дата, та підпис передачі коштів сторін. Управляючий відмовляється повертати кошти нічим це не мотивуючи. Чи є можливість в рамках закону повернути кошти власника.

Ответы юристов


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокат
Киев (также Украина и временно оккупированные территории)
ответил 10.08.2013 16:54

Ситуативно-специфічне питання для рубрики "Стол заказов".


0
фото
ответил 06.08.2013 18:01

Вам треба подавати позов за місцем проживання позичальника з вимогою про стягнення заборгованості та процентів.Крім того, ви маєте право стягнути 3% річних та інфляційні. Раджу робити це швидше.

Якщо потрібна допомога, прошу звертатись 0638710340 


0
фото
Off-line Широбокова Светлана
юрист
Северодонецк
ответил 06.08.2013 16:36

Вищевикладене вами не може бути угодою про довірче управління, тому як не відповідає чинному законодавству, а саме відповідно до ст. 1033 ЦКУ управителем може бути лише субєкт підприємницької діяльності, а у вас зазначено - фізична особа.

Фактично Ви уклали договір позики. Якщо термін угоди сплинув, можете звертатись до суду з позовом про повернення боргу за договором позики, з урахуванням зазначених процентів.Реклама
Адвокат
Адвокат

Юридические услуги
Юридические услуги

Юрист
Юрист

Неотложная правовая помощь
Неотложная правовая помощь

Адвокат в уголовном деле
Адвокат в уголовном деле

Семейный адвокат
Семейный адвокат

x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций