Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Угода про довірче управління

06.08.2013 16:04
Укладено угоду про передачу власником коштів в американських доларах фізичній особі, яка є управляючим цієї суми коштів. Управляючий бере на себе зобов'язання нараховувати 4% прибутку щомісяця від суми вкладу і в кінці терміну зобов'язується виплатити власнику кошти : основну суму та нараховані відсотки. Згідно угоди управляючий самостійно здійснює операції на інвестиційному рахунку власника на міжнародному валютному ринку. Сторони узгодили зону ризику рахунку власника, яка складає 0%. В кінці угоди зазначені П.І.Б, паспорт, адреса,телефон, підпис,дата, та підпис передачі коштів сторін. Управляючий відмовляється повертати кошти нічим це не мотивуючи. Чи є можливість в рамках закону повернути кошти власника.

Ответы юристов


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокат
Киев (также Украина и временно оккупированные территории)
ответил 10.08.2013 16:54

Ситуативно-специфічне питання для рубрики "Стол заказов".


0
фото
ответил 06.08.2013 18:01

Вам треба подавати позов за місцем проживання позичальника з вимогою про стягнення заборгованості та процентів.Крім того, ви маєте право стягнути 3% річних та інфляційні. Раджу робити це швидше.

Якщо потрібна допомога, прошу звертатись 0638710340 


0
фото
Off-line Широбокова Светлана
юрист
Северодонецк
ответил 06.08.2013 16:36

Вищевикладене вами не може бути угодою про довірче управління, тому як не відповідає чинному законодавству, а саме відповідно до ст. 1033 ЦКУ управителем може бути лише субєкт підприємницької діяльності, а у вас зазначено - фізична особа.

Фактично Ви уклали договір позики. Якщо термін угоди сплинув, можете звертатись до суду з позовом про повернення боргу за договором позики, з урахуванням зазначених процентів.

Консультации, которые могут быть Вам интересны

Оскарження акту чиВказівка Головного управління земельних ресурсів
Доброго дня!Наше підприємство отримало від Головного управління земельних ресурсів Акт перевірки дотримання вимог земельного законодаства та Вказівку. Чи підлягають оскарженню в...

Головне управління держгеокадастру не дає дазвіл на виготовлення проекту землеус
Доброго дня панове юристи! Я мешкаю у селі, працюю у школі. 23 11 2015 подав заяву, до головного управління держгеокадастру з прохання надати дозвіл на виготовлення проекту...

Добрий день! При звернені в управління праці та захисту населення по адресну допомогу вимушеним...
Добрий день! При звернені в управління праці та захисту населення по адресну допомогу вимушеним переселенцям з Донбасу, з Державного реєстру надійшла інформаційна довідка про...

У викладанні Статуту в новій редакції є зміни з управління Товариства "Голова правління" на ...
У викладанні Статуту в новій редакції є зміни з управління Товариства "Голова правління" на "Директор" як правильно скласти додаткову угоду для Контрагента до Договору.Дякую.
Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее

Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее