Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Хочу продать именной инвестиционный сертификат ,закрытого инвестиционного фонда "киевская русь-мдс"...

14.01.2018 04:39
Хочу продать именной инвестиционный сертификат ,закрытого инвестиционного фонда "киевская русь-мдс" Украина,Кременчуг,Полтавская область.Номинальная стоимость 100,000/10,5(десять с половинной сертификатов по сто тысяч) карбованцев. Посоветуйте как его реализовать в валюту или гривну?Есть ли шанс продать?

Ответы юристов


0
фото
FIND
Off-line ТОВ "ПРАВО НА ЯКІСТЬ" Команда юристів
юридическая компания
Киев
ответил 14.01.2018 11:09

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ 
ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

ЛИСТ
18.03.2004 N 20/03/3440

Щодо акціонерного товариства закритого типу "Інвестиційний фонд "Київська Русь-МДС"

Відповідно до Положення про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії, затвердженого Указом Президента України від 19.02.94 р. N 55/94, інвестиційний фонд, яким є акціонерне товариство закритого типу "Інвестиційний фонд "Київська Русь-МДС" (далі - АТЗТ "ІФ "Київська Русь-МДС") - це юридична особа, заснована у формі закритого акціонерного товариства, що здійснює діяльність у галузі спільного інвестування.

Спільне інвестування - це діяльність, що здійснюється в інтересах і за рахунок засновників та учасників фонду шляхом випуску інвестиційних сертифікатів та проведення комерційної діяльності з цінними паперами. Для здійснення спільного інвестування інвестиційні фонди, згідно з п. 21 вищезгаданого Положення, випускають інвестиційні сертифікати, що пропонуються для розміщення серед учасників.

Одночасно повідомляємо, що АТЗТ "ІФ "Київська Русь-МДС" є закритим фондом, тобто він створений на певний термін, визначений інвестиційною декларацією та припинить свою діяльність після закінчення заявленого терміну у 2029 році.

Щодо питання розподілу прибутку АТЗТ "ІФ "Київська Русь-МДС", зокрема нарахування дивідендів, зазначаємо таке.

Згідно з вищезазначеним Положенням ( 55/94 ), вищим органом управління інвестиційного фонду, є загальні збори засновників, до виключної компетенції яких належить затвердження результатів річної діяльності фонду, зокрема порядку розрахунку дивідендів.

Загальні збори засновників скликаються не рідше одного разу на рік.

Відповідно до чинного законодавства, учасникам фонду не гарантується фіксований розмір дивідендів.

Враховуючи те, що питання розподілу прибутку належить до фінансово-господарської діяльності суб'єкта підприємницької діяльності, втручання в їх вирішення органів державної влади не допускається.

Згідно з наявною в управлінні інформацією, товариство здійснювало виплату дивідендів своїм учасникам лише за 1995-1996 роки. Починаючи з 1997 року, дивіденди не нараховувались.

Поряд з цим звертаємо вашу увагу, що Указом Президента України від 02.11.93 р. N 503/93 "Про індексацію номінальної вартості приватизаційних майнових сертифікатів", установлена з 1 листопада 1993 року номінальна вартість приватизаційних майнових сертифікатів 1050 тис. карбованців.

У зв'язку зі здійсненням грошової реформи в Україні та введенням в обіг національної валюти України, якою є гривня, здійснено обмін українського карбованця за курсом 100000 крб. - 1 гривня.

Таким чином, відповідно до вищевикладеного, приватизаційний майновий сертифікат номінальною вартістю 1050 тис. крб. в перерахунку на гривню має номінальну вартість 10 грн. 50 коп.

Відповідно до Положення про особливості проведення приватизації та здійснення оплати приватизаційними майновими сертифікатами у зв'язку з індексацією основних фондів, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 01.02.95 р. N 93, у фінансових посередників при акумулюванні коштів для подальшої оплати ними купованих об'єктів приватизації збільшення номінальної вартості приватизаційних майнових сертифікатів не здійснюється.

Начальник управління Р.Матвієнкоз повагою, Право На Якість
Показать контактыКонсультации, которые могут быть Вам интересны

Есть именной инвестиционный сертификат киевская русь-мдс Кременчуг полтавская обл. что с ним делать...
Эсть именной инвестиционный сертификат киевская русь-мдс Кременчуг полтавская обл. Что с ним делать куда обратится? Спасибо.

У матери обнаружил именной инвестиционный сертификат № 047177 на 100000х10,5 карбованцев, от...
У матери обнаружил именной инвестиционный сертификат № 047177 на 100000х10,5 карбованцев, от 12,12,1996г. выдан Закрытым инвестиционным фондом "Киевская Русь-МДС", г Кременчук...

Есть 6 именных инвестиционный сертификатов Киевская Русь МДС как я могу получить дивиденды, и...
Есть 6 именных инвестиционный сертификатов Киевская Русь МДС как я могу получить дивиденды, и какова стоимость сертификатов на сегодня?

Хочу продать именной инвестиционный сертификат, закрытого инвестиционного фонда "киевская...
Хочу продать именной инвестиционный сертификат, закрытого инвестиционного фонда «киевская русь-мдс» возможно ли это?

Недавно нашел сертификат на право владением именными инвестиционными сертификатами,...
Здравствуйте, недавно нашел сертификат на право владением именными инвестиционными сертификатами, владелец я, дата выдачи 1995 года, название: закрытое акционерное общество...

У меня есть именной инвестиционный сертификат. Номинальная стоимость сто тысяч карбованців ...
У меня есть именной инвестиционный сертификат. Номинальная стоимость сто тысяч карбованців оформляли ещё в 1994 году. Акціонерне товариство закритого типу. Закритий...
Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее

Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее