Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Я акціонер ВАТ ДБК-3. В 2007 році уклав договір купівлі-продажу акцій ВАТ ДБК-3 додаткової...

12.06.2017 13:18
Я акціонер ВАТ ДБК-3. В 2007 році уклав договір купівлі-продажу акцій ВАТ ДБК-3 додаткової емісії на суму 3247 грн. і отримав тимчасове свідоцтво про підтвердження внеску та зобов`язання про продаж акцій додаткового випуску. Але до цього часу не отримав ні додаткових акцій, не повернули і гроші. Я звернувся до генерального директора ДБК-3, але відповіді не отримав.


Ответы юристов


0
фото
ответил 13.06.2017 14:03

Перш за все дійсно треба ознайомитись з документами, які у Вас є. 

В 2010 р. всі акціонерні товаритсва переходити з Відкритих/Закритих у Публічні/Приватні. Тоді ж всі акції були переведені з документарної форми в бездоментарну.  Тому цілком вірогідно, що акції у Вас є. 

Інформацію про те, чи являетесь Ви акціонером станом на теперішній час можна дізнатись в депозитарній установі (депозитарних установах), де зберігаються цінні папери цього товариства. 

Ви знаєте її назву? Якщо ні - то треба виясняти.

Вам приходять повідомлення про провдення щорічних загальних зборів акціонерів (зазвичай навесні)?

Ви звертались до ген.директора письмово? На юридичну адресу? Чи є підтвердження надсилання Вами листа?

Питань залишилось досить багато. Якщо Вам потрібна детальніша консультація - пишіть, маю 4-річний досвід юридичного супроводу діяльності акціонерного товариства. 


0
фото
Off-line Дубовик Володимир
адвокат
Сумы (также Харків, Київ)
ответил 12.06.2017 13:34

Доброго дня. Для надання відповіді на питання доцільно ознайомитись з документами, що його стосуються. 

В цілому, акціонерне товариство зобов'язано видати акціонерам акції (сертифікати акцій), не пізніше ніж через шість місяців після реєстрації випуску акцій.

Загальний строк позовної давності, протягом якого особа має право звернутись до суду за захистом порушених прав, становить три роки з моменту коли особа дізналась або могла дізнатись про порушення.

Консультации, которые могут быть Вам интересны

Договір купівлі-продажу акцій
19 березня 2010 року між громадянином К. та громадянкою Ю. було укладено договір купівлі-продажу 2 500 штук простих іменних акцій Закритого акціонерного товариства «Р»...

У 2007 році брався кредит для купівлі комп'ютера у кредитної спілкі
Добрий день. В мене така ситуація: в 2007 році брався кредит для купівлі комп'ютера у Кредитної спілки. Кредит було погашено в термін та в повному обсязі. Нещодавно почалися...

Дбрий день! Підскажіть, будь ласка, якщо орендодавець помер в 2007 році уклавши договір оренди...
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, якщо орендодавець помер в 2007 році уклавши договір оренди землі, а реєстрація самого договору відбулася в 2009 році. Спадкоємці зараз...
Реклама
Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее

Адвокат
Адвокат
Подробнее