Договір купівлі-продажу не був нотаріально посвідчений, оскільки на тот момент (1996 рік) такі договори не підлягали нотаріальному посвідченню.
Вам необхідно звернутись до господарського суду з позовом про визнання права власності на будинок на підставі ст. 392 Цивільного кодексу України, відповідно до якої "Власник майна може пред'явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвідчує його право власності".
В позові Ви маєте посилатись на вказану статтю 392 ЦК України, а також зазначити, що оскільки на момент укладення договору купівлі-продажу чинним на той момент законодавством не передбачалось нотарільне посвідчення таких договорів, отримати на сьогодні дублікат не має можливості, тому єдиним варіантом залишається звернення до суду.
До позову додайте лист БТІ, про який Ви написали в коментарях, витяг з ЄДРПОУ про те, що інша сторона договору ліквідована та ініш документи, які є в Вашому розпорядженні.
Відповідачем по даній справі має виступати місцева рада.