Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, як нараховувати заробітну плату прибиральниці службових...

03.02.2017 09:58

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, як нараховувати заробітну плату прибиральниці службових приміщень з 01.01.2017р., якщо вона раніше отримувала доплату + 10% за використання у роботі дезінфікуючих засобів, за прибирання туалетів. То їй мають нараховувати 10 % "зверху" мінімальної заробітної плати,яка складає 3200,00 грн? На підставі яких нормативних та законодавчих документів здійснюється ця доплата? Дякую


Ответы юристов


0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 03.02.2017 11:43

"... вона раніше отримувала доплату + 10% ..." від якої суми (?) - це і є відповідь на питання. Що стосується нормативних та законодавчих документів - доплата, як вбачається, визначена колективним договором, наказом керівника тощо. Дивіться Закон України "Про оплату праці" (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/main/108/95-%D0%B2%D1%80), зокрема, ст.15.







Регистрация ООО (ТОВ)
Стоимость 1850 грн

Заказать
Реклама
Виктория Костромина - юруслуги
Виктория Костромина - юруслуги





x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций