Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

04 .02.2016р коли я звернулась за довідкою про доходи для надання в совбез ,мені...

05.11.2016 16:54

Чи мала право керівник вимагати заяву на відрахування коштів?Як потрібно було вчинити  щоб все було справедливо?04 .02.2016р коли я звернулась за довідкою про доходи для надання в совбез ,мені повідомили ,що я повинна виплатити випадково вицплачену матеріальну допомогу 1474 грн .В розрахункових листах які видала бухгалтер 18 .02.2016 видно, що мат.доп.я отримала в травні та липні 2015, весь цей час мовчали ,навіть в листопаді 2015 зробили перерахунок подоходного та повернули 850 грн.Розрахункові листи січень-травень ,я положила в надійне місце і забула куди.(В травні  змушена була вивезти дітей з міста із-за війни і не знала чи зможу повернутись)Розрахункові листи червень -грудень мені керівник віддала аж в грудні всі скріпленні степлером (Що показує що за моїми доходами слідкували ,а мені навмисно не показували).Керівник постійно не видає вчасно розрахункових .Такі дії мені здалися підозрілими ,заяву на відпустку я писала 05.05.15. з 02.06.15.-15.06.15 (14 дн) і на матеріальну допомогу ,отже виплата в травні матеріальної допомоги є законною згідно закону .(Вказали що саме ця мат .допомога є помилковою)Друга частина відпустки з 17 .08.15-14.09.15.(28 дн).Отже випадково нарахована сума це липень.(Так вважаю я)Згідно моїх доходів мені нараховується субсидія та допомога на дітей в УСЗН довідка √373 від 04.02.2016 і сума 1474 мат.допомоги увійшла в мої доходи.Також мені було відомо,що бухгалтерія систематично невірно нараховує і невиплачує мені зарплату.(Індексацію не виплачували )Згідно статті 185 КЗпП України маю право на матеріальну допомогу .Я сказала заміснику завідуючої ,щоб звертались до суду.Завідувач ,в березні в музичному залі зібрала майже всіх співробітників повідомила ,що із-за того ,що я не виплачую гроші у них будуть проблеми коли буде провірка КРУ,та бухгалтерія не хоче нараховувати зарплату.Після таких зборів ,я під диктовку завідуючої написала заяву про відрахування коштів з зарплати. Мені чужого не потрібно ,але я б хотіла справедливого рішення .Чи правомірні дії керівника ?Мене цікавить ,чи мала право керівник ,організовувати збори і обговорювати мою зарплату коли в мене були запитання до бухгалтерії щодо переплати І само нарахування я не вважала помилковим .Свої розрахункові,які видавали на руки (січень-травень)я таки знайшла ,і була дуже здивована ,адже вони відрізняються від тих ,що видала бухгалтерія там видно ,що вона підкреслювала та ставила позначки ,писала що треба перер.відрізані деякі коди.На мат. допомозі (2015 розрахункових)немає того коду який стоїть на тих розрахункових які видали 2016.Зараз я розумію чому непотрібно щоб хтось "залазив " в їх бухгалтерію.На розрахункових з бухгалтерії 2016 мені виплачували лікарняний та повертали подоходний ,а насправді цього не було.Тому дуже прошу дайте відповідь .Які порушення ? Для мене це дуже важливо.


Еще нет ответов юристов







Регистрация ООО (ТОВ)
Стоимость 1850 грн

Заказать
Реклама
Виктория Костромина - юруслуги
Виктория Костромина - юруслуги





x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций