Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Помощ матери одиночки

12.08.2016 18:01
Здравствуйте, мне скоро рожать и я не замужем,помощью до трёх лет я получу? А если нет то как выйду на работу,а зарплата больше минимальной так буду получать помощью? И если выйду замуж до трёх лет то помощ потом будет если муж ребёнка не усыновить?
г. Ужгород

Ответы юристов


0
фото
Off-line Антонов Евгений
юридическая компания
Днепропетровск (также Днепропетровская область, вся Украина)
ответил 12.08.2016 19:06

Зараз вже не виплачується допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку, а виплачується допомога при народженні дитини на підставі заяви та свідоцтва про народження дитини.

Допомога при народженні дитини, яка народилася після 30 червня 2014 р., надається у розмірі 41280 гривень.  Виплата допомоги  здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги   виплачується  протягом  наступних  36  місяців  рівними частинами.

Право на допомогу на дітей одиноким  матерям  мають одинокі матері (які  не перебувають у шлюбі), якщо  у  свідоцтві про народження дитини відсутній  запис  про батька або запис про батька проведено  в  установленому  порядку  органом  державної реєстрації  актів  цивільного  стану  за вказівкою матері дитини. Виплата цієї допомоги залежить від доходу.

Якщо одинока мати зареєструвала шлюб, за нею зберігається право на отримання допомоги  на  дітей,  які  народилися  до шлюбу,  і якщо такі діти не були усиновлені чоловіком.
 Регистрация ООО (ТОВ)
Стоимость 1850 грн

Заказать
Реклама
Виктория Костромина - юруслуги
Виктория Костромина - юруслуги

x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций