Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Кредит

09.08.2016 12:57
Брали 2000грн в ето же время банк роспался и мы не выплатили всю суму...Прошло более 3х лет и начали прыходить уведомления мол долг 5927грн...Теперь звонят и требуют выплатить всю суму сразу...На ответ подавайте в суд отвечают:Вам надо вы и подавайте. Подскажыте пожалуйста как мне быть?
г. Киев

Ответы юристов


0
фото
Off-line Барабаш Марина
юрист
Киев
ответил 14.08.2016 18:25

1. Банк "РОЗПАВСЯ", варто зазначити, що введення тимчасової адміністрації або ліквідації банку не означає автоматичного припиненння банку  як юридичної особи. До моменту внесення запису в ЄДРПОУ "припинено" банк продовжує функціонувати, звертається в суд до позичальників, стягує проблемну заборгованість і за рахунок чого формує свій актив, який спрямовує на погашення вимог кредиторів. Таким чином, те, що банк "розпався", не означає, що Вас автоматично звільнили від обовязкуповернення кредиту, навпаки: за цей період Вам нараховувались відсотки та штрафні санкції. Тому обовязково необхідно дізнатись в якій стадії знаходиться банк станом на сьогодні. Актуальна інформація міститься на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

2. Потрібно подивитись договір, та звернути увагу на "строк договору", та "строк надання кредиту". Якщо з цих дат пройшло більше ніж три роки, вважається, що стрк позовної давності пройшов, і у випадку звернення банку до суду із позовною заявою, Ви маєте можливість подати клопотання про застосування строків позовної давності, що буде підставою для відмови в задоволенні позову банку.

3.Потрібно дізнатись, хто саме Вам телефонує, оскільки це може бути колекторська компанія. Якщо це дійсно так, потрібно дізнатись хто є новим кредитором, письмово звернутись до нього та попросити надати копію договору між банком та колекторською компанією, виписку по Вашому рахунку.

4. Подальші дії будуть залежати від того хто є Вашим кредитором станом на сьогодні і від змісту Вашого кредитного догговору.


0
фото
PREMIUM
Off-line Шишкин Алексей
юридическая компания
Харьков
ответил 09.08.2016 13:00
Ждите пока фирма, которая требует возврата долга обратится в суд о взыскании долга, а там можно будет сыграть на истечении срока исковой давности.


С Уважением Шишкин Алексей 0933265077, kontrakt95@gmail.com
Показать контактную информацию

Регистрация ООО (ТОВ)
Стоимость 1850 грн

Заказать
Реклама
Виктория Костромина - юруслуги
Виктория Костромина - юруслуги

x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций