Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Оплата праці

27.07.2016 14:24

Я працюю бухгалтером в центарлізованій бухгалтерій, окрім ведення основної бухгалтерської роботи, ще веду бухгалтерський облік шкіл за надяння додаткових платних послуг. Чи можлива виплати премій головному бухгалтеру та працівникам централізованої бухгалтерії за рахунок надходження платних послуг музичних та художніх шкіл, які є структурними підрозділами цього управління, і виконують роботи пов’язані з наданням таких послуг. Якщо так то яким чином?

г. Киев
Файл КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР 2016-2019рр...doc
Файл ПОЛОЖЕННЯ 110502.docx

Комментарии автора вопроса

27.07.2016 17:07
Що нам для цього потрібно зробити?

27.07.2016 15:59
В положенні про премиювання централізованої бухгалтерії прописаній пункт про преміювання працівників централізованої бухгалтерій за рахунок надходження платних послуг музичних та художніх шкіл (колективний договір та положення про преміювання прикріпляю). В положенні на преміювання шкіл естетичного виховання також є пункт про преміювання працівників централізованої бухгалтерій за рахунок надходження платних послуг. Ци буде правильним преміювати працівників централізованої бухгалтерії за рахунок коштів шкіл від надання платних послуг, якщо бухгалтер виконує всю бухгалтерську роботу повязану з наданням такіх послуг....???

Ответы юристов


0
фото
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 27.07.2016 16:48

Проаналізувавши Ваші документи, можна зазаначити, що у колективному договорі є порушення з питань оплати праці, а саме порушення ст. 97 КЗпП ( погіршення умов працівника), не передбачено збільшення фонду заробітної плати - доплати за розширення зони обслуговування або збільшення обсягу робіт, в рахунок чого можна було б преміювати працівників централізованої бухгалтерії за рахунок коштів шкіл. Дану ситуацію можна виправити написанням документів у відповідні органи з посиланням на законодавчі акти України. Наша компанія може запропонувати письмову правову консультацію та юридичний супровід.


0
фото
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 27.07.2016 15:13

Дане питання можна врегулювати  наступним :

 Договірне регулювання заробітної плати , комісійні винагороди, виплачені додатково до тарифної ставки ( Закон  № 3356 " Про заробітну плату"), доплати та надбавки за інтенсивність праці у розмірі 50% посадового окладу ( Постанова КМУ № 859), або можна розробити " Положення про преміювання" згідно наказам Мінсоцполітики.

Надішліть нам на електронну адресу колективний договір, договори надання послуг музичним та художнім школам, наша компанія зробить юридичний аналіз та розробить необхідні документи 1pravovaycompany@gmail.com  







Регистрация ООО (ТОВ)
Стоимость 1850 грн

Заказать
Реклама
Виктория Костромина - юруслуги
Виктория Костромина - юруслуги





x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций