Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Індекс інфляції

22.06.2016 00:23
Доброго дня. Закінчую четвертий курс університету, бухгалтерія нарахувала індекс інфляції 2750 грн за весь період навчання.

У договорі прописано: Розмір плати встановлюється за весь термін надання освітньої послуги і не може змінюватись.

У фінансовому відділі керуються законом про вищу освіту, статтею 73, що ніби вона дає право стягувати додаткові кошти за індекс інфляції.

У договорі не прописано що плата навчання підлягає індексації!

Чи має право університет стягувати додаткову плату?

Студентам погрожують відрахування з ВУЗу згідно з пунктом 6.1. Дія договору припиняється якщо виконання одною стороною договору своїх забов'язань є неможливим у зв'язку з прийняттям нормативно-правових актів, що змінили умови, встановлені договором щодо освітньої послуги, і будь-яка із сторін не погоджується на внесення змін до договору.
г. Ровно

Ответы юристов


0
фото
Off-line Петренко Евгений
юрист
Харьков (также Все регионы Украины)
ответил 22.06.2016 00:33
По-перше закон не має зворотної дії, тобто Ваш договір було укладено до вступу в дію закону. А по-друге закон не вимагає, а дає право підвищувати плату не більш як на рівень інфляції, і до того ж якщо це передбачено договором. Так що бухгалтерія Вашого ВНЗ не права.






Регистрация ООО (ТОВ)
Стоимость 1850 грн

Заказать
Реклама
Виктория Костромина - юруслуги
Виктория Костромина - юруслуги





x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций