Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Есть ли ответственность?

15.03.2015 13:16
Здравствуйте.Cкажите пожалуйста,есть ли какая ответственность за продажу запрещённых б/у рыболовных снастей(сети,жаки).Просто умер дед и остались снасти,а выбросить жалко.Спасибо за ответ.


Комментарии автора вопроса

15.03.2015 15:01
Так в этих статьях ответственность за рыбный промысел(деяние):наличие пойманой рыбы.И нет ни слова о продаже сетей.Кстати у нас в городе на рынке годами продают сети открыто на глазах у милиции.Ведь сеть можно использовать по разному-например отгородить ею огород от курей и тд.Это как кухонный нож-можно нарезать хлеб,а можно убить человека.Я думаю эти статьи подходят за рыбалку сетью на реке,а не за продажу сетей на рынке.Или я не права?Ответы юристов


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокат
Киев (также Украина и временно оккупированные территории)
ответил 15.03.2015 21:46
ответ исправлен 15.03.2015 21:52

Зустрічне питання: навіщо Вам заборонена рибальська сітка?

А продаж у побуті забороненого до використання товару (на мій погляд) може спричинити трактування контролюючими органами, як обставина його фактичного використання Вами.

Запам'ятайте та на майбутнє (і не тільки по цьому запитанню) державі (органам) Вас легше звинуватити у будь-чому, а от Вам довести зворотнє або спростувати вказані звинувачення буде дуже складно, а іноді просто не можливо. Вам це потрібно?

Попереджений, значить озброєний!

Вирішуєте всеодно самі....


1
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокат
Киев (также Украина и временно оккупированные территории)
ответил 15.03.2015 14:41
ответ исправлен 15.03.2015 14:42

Відповідь міститься у самому запитанні...

Може підпадати під кримінальне визначення масового знищення риби і доводь потім правоохоронцям, що ти не "індіанець".

Ст.249 КК України, незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом.

1. Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, -    карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.   

2. Ті самі діяння, якщо вони вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, -   караються штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.   

Ст. 85 КУпАП, порушення правил використання об'єктів тваринного світу.  

Порушення правил рибальства -   

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.   

Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) -   

тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.   

Читайте...вирішуйте....  

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".

Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций