Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Забруднення середовища

10.04.2014 12:23

Проживаю в невеличкому курортному селищі у Карпатах, відповідно у селищі жителі почали будувати котеджі для відпочивальників, а стічні води,хоча є відстійники, вони зробили відводи і випускають у струмки (невеличкі є практично біля кожної оселі) а струмки впадають у гірську річку, забруднюючи її. Куди звертатись у такій ситуації,якщо навіть сам сільський голова випускає!  Словами не допомагає, заяви пропадають у с.раді оскільки то люди не бідні. Та і кажуть що в них все і на обласному рівні домовлено. Куди ж звертатись,щоб домогтись справедливого вирішення проблеми??? щоб не було домовленоКомментарии автора вопроса

11.04.2014 19:36      комментарий относится к Дмитренко Сергей
Відстоювати свою позицію,думаю навряд чи вийде, оскільки то люди не з бідних,в декого є знайомі в обласній санстанції. Але дивитись як забруднюють екологічно чисті води я теж не можу,тож шукаю якісь шляхи вирішення цієї проблеми, хоча знаю що це практично не можливо, бо зараз все вирішують гроші.Скажіть чи можливо, якось анонімно викликати перевірку,(чи куди можна звернутись)? бо селище не велике один одного знає, не хочеться батьків підставляти.

10.04.2014 12:58
Як правильно скласти заяву, на що посилатись? І чи можна зробити це анонімно?Ответы юристов


0
фото
Off-line Дмитренко Сергей
адвокат
Донецк
ответил 10.04.2014 15:13
В Вашей ситуации дееспособным будет только "масове поширення інформації та запобігання забруднення екогогічно чистих річок закарпаття" на телевидении Украины. Сам очень люблю Закарпаття (езжу уже 10 лет туда в разные места) и готов Вам всячески помогать в отстативании Ваших интересов. Я ЗА ЭКОЛОГИЧЕСКИ ЧИСТЫЕ МЕСТА ОТДЫХА.

0
фото
ответил 10.04.2014 13:18

Якщо не знаєте законодавства  і не хочете оплачувати роботу юриста по складанню заяви, - не посилайтесь на законодавство, а тільки викладайте обставини.  Анонімні заяви не розглядаються - згідно законодавства.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 10.04.2014 13:15
Анонімно не можна, не приймуть, посилатися на норми чинного законодавства, зокрема, Конституцію, Водний кодекс тощо.

0
фото
ответил 10.04.2014 12:34

До санепідемстанції, до державної сільськогосподарської інспекції (займається всіма землями, землями водного фонду включно), також екологічсна інспекція, прокуратура.  Можете скласти одну заяву з різними адресатами та розіслати.  Штрафи чималі, а державному бюджету гроші потрібні.  До того ж, бездіяльність районної чи обласної державної установи можна оскаржити на рівень, на який сільський голова не дістане.   А можна ще журналістів запрошувати оприлюднити брудний склад "курортної" річки, - наврядчи від такої реклами гостьовий біфзнес піде добре, адже в Карпати (на відміну від Криму) їдуть, перш за все заради чистої природи.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 10.04.2014 12:25
В СЕС з письмовою заявою, а у разі відмови від задоволення Ваших вимог, до суду.
Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций