Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Хто має мені відшкодувати шкоду при ДТП

26.03.2015 20:16

Ситуація така, перед пішоходним переходом пропускаючи пішохода пригальмувала наша Ауді, в нюю врізалась Деу а в деу врізалось БМВ. Протокол спочатку склали лише на водія БМВ, а потім ще склали і на водія ДЕУ. По протоколу на водія БМВ вже є постанова його визнали винним, а справа по водію ДЕУ буде розглядатися 30 травня. Перші покази водій ДЕУ Караваєв давав що він спочатку трохи вдарив Аууді а вже потім ще раз вдарив Ауді коли в нього взаду врізалось БМВ. Потім караваєв змінив покази і став казати що удар був один, в нього вдарив БМВ і лише після цього він вдарив Ауді. Водій нашої Ауді каже що удар відчула лише один.


Враховуючи таку ситуацію прошу надати мені відповідь на декілька питань.


1) чи буде 30 квітня визнаний винним водій Деу караваєв, чи він буде визнаний невинним так як вже є постанова про визнання винним БМВ. Тобто мекне цікавить чи буде 2 винуватця ДТП чи один?


2) хто має мені відшкодувати завдану Ауді шкоду - страхова Деу чи страхова БМВ?


3)Я хочу щоб шкоду мені відшкодував саме водій Деу бо саме він врізався в нашу машину і саме він вів себе по хамські, хамив грубив. Яким чином це можна зробити, можливо є резон призначити по справі яка ще має розглядатись 30бер по водію Деу Караваєву якусь автомобільну експертизу щоб встановити в якому порядку сталося зіткнення чи фактично це нічого не дасть? і яка взагалі вартість експертизи


Документи прикріпляю. В подальшому якщо страхова винуватця не виплатить потребуватиму допомоги в підготовці заяви в суд

Файл пояснення караваэва.jpg
Файл схема дтп.jpg
Файл протокол.jpg
Файл постанова ч.3.jpg
Файл постанова ч.2.jpg
Файл постанова ч.1.jpg

Ответы юристов


0
фото
Off-line Куксюк Андрей
адвокат
Борисполь
ответил 31.03.2015 10:24

1) чи буде 30 квітня визнаний винним водій Деу караваєв, чи він буде визнаний невинним так як вже є постанова про визнання винним БМВ. Тобто мекне цікавить чи буде 2 винуватця ДТП чи один?

Все залежить від, того: як себе будуть захищати всі учасники ДТП, які покази в суді будуть давати учасники, чи буде замовлятися автотехнічна експертиза, які докази по даній ДТП наявні в учасників пригоди (напр. відеозаписи з реєстратора чи із сусідніх будівель, наявність свідків.) Приймаючи це до уваги, спрогнозувати майбутнє рішення суду - складно.

2) хто має мені відшкодувати завдану Ауді шкоду - страхова Деу чи страхова БМВ?

Та страхова (можливо МТСБУ), водія якого визнає суд винним в ДТП. Якщо винні водії обох автомобілів, то їх страховики спільно.

3)Я хочу щоб шкоду мені відшкодував саме водій Деу бо саме він врізався в нашу машину і саме він вів себе по хамські, хамив грубив. Яким чином це можна зробити, можливо є резон призначити по справі яка ще має розглядатись 30бер по водію Деу Караваєву якусь автомобільну експертизу щоб встановити в якому порядку сталося зіткнення чи фактично це нічого не дасть? і яка взагалі вартість експертизи.

Бажання потерпілого, нажаль, не завжди може відповідати фактичним обставинам справи (а не морально-етичним якостям водія), а тому відшкодовувати Вам шкоду буде виключно винуватець(і) ДТП або його страховик. Вартість автотехнічної експертизи коштує від 3000 грн. і вище, залежить від обсягу роботи. Оскільки Ви не правопорушник, то сенсу замовляти її Вам я не бачу, принаймні зараз.

П.С. Раджу перевірити страховиків водіїв БМВ та ДЕУ, щоб серед них не було "банкрота", а вже потім приймати рішення про Ваші майбутні дії, а саме про участь в судових засіданням в справі про адмін.правопорушення.


0
фото
Off-line Пупкин Иван
юрист
Киев
ответил 26.03.2015 21:40

1 вину устанавливает исключительно суд. Из практики, если протокол доходит до суда, водителя признают виновным. Если это тот Караваев о котором я думаю, протокол может попасть в суд позже, 2 месяца после ДТП судом не рассматривается ( админка).

2 В любом случае, вы будите воевать либо со страховой БМВ либо со страховой ланоса.

3 если вы хотите "справедливости" по отношении к водителю ланоса, для начала поситите ГАИ раена которое оформляло ДТП, и возьмите справку Ф2, стоимость до 130-200 грн. Там будут участники ДТП. Если указаны оба виновника, можете сразу обращатся в страховую обоих. 

Понадобится помощь, обращайтесь.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 26.03.2015 21:28

Водителя ДЭУ можно привлечь к ответственности, но для этого необходимо заключение авто-технической и транспортно-трассологической экспертизы, подготовка пояснений в суд и активное участие Вас или Вашего представителя в судебном процессе.

Если нужна помощь, звоните, пишите.


0
фото
Off-line Репченко Владимир
адвокат
Киев
ответил 26.03.2015 20:59

"1) чи буде 30 квітня визнаний винним водій Деу караваєв, чи він буде визнаний невинним так як вже є постанова про визнання винним БМВ. Тобто мекне цікавить чи буде 2 винуватця ДТП чи один?" - на це питання вам дасть відповідь лише суддя після розгляду справи.

"2) хто має мені відшкодувати завдану Ауді шкоду - страхова Деу чи страхова БМВ?" - якщо водія Деу визнають винним, звертайтеся у його страхову компанію. Якщо ні, в СК водія БМВ.

"3)Я хочу щоб шкоду мені відшкодував саме водій Деу бо саме він врізався в нашу машину" - водій Деу(чи його СК) буде  змушений відшкодовувати вам шкоду, тільки якщо його визнають винним у справі про адміністративне правопорушення. Ви маєте право заявляти в судовому засіданні клопотання  про проведення будь яких експертиз, однак слід враховувати можливість експерта надати потрібний вам висновок в даній ситуації, його коштовність та витрачений час. Ціна експертизи залежить насамперед від питань поставлених експерту і їх кількості, тому ціну слід з’ясовувати виключно у експерта.

Якщо ви маєте принципову позицію довести провину водія Деу, незалежно від витрат часу і коштів - вам потрібно звертатися до юриста вже прямо зараз!  

"В подальшому якщо страхова винуватця не виплатить потребуватиму допомоги в підготовці заяви в суд" - Звертайтесь! Є досвід стягнення грошових коштів з винуватців та СК.Доступные специалисты в области ДТП, транспортного права

Штангей Сергей
PREMIUM
Off-line Штангей Сергей
400 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

На які суми я можу розраховувати щоб відшкодувати шкоду при ДТП
Сталося ДТП в Умані, я на Шкоді притормозив перед пішоходним переходом і пропускав пішохода і ззаду в мене вїав БМВ а в нього Таврія. Гаїшники склали протокол лише на водія...
Реклама
Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее

Адвокат
Адвокат
Подробнее

Семейный адвокат
Семейный адвокат
Подробнее