Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Вчора трапилась така ситуація, я рухався в правій крайній...

31.07.2018 23:53

Добрий вечір, підскажіть будь ласка вчора трапилась така ситуація,я рухався в правій крайній полосі,щоб зробити поворот до будинку,включив поворот,подивився в зеркало,нікого не було,а коли почав здійснювати маневр повороту,праворуч зненацька мені в праву дверцю вдаряєця мотоцикліст.Приїхали патрульні, склали схему дтп,коли брали документи в мене і мотоцикліста,то в ноього були тільки техпаспорт на мотоцикл і водійські права з категорією тільки на автомобіль, категорії на мотоцикл він не мав,також не мав страхового полісу, мотоцикл був без номерного знаку.На нього склали два правопорушення: за відсутність страховки і що він рухався в полосі громадського транспорту,відпустили він далі поїхав на мотоциклі.У мене забрали права і склали протокол за ст.124 в тому що, я не переконався в беспеці руху і зробив поворот праворуч, при цьому зробив зіткнення з мотоциклістом. Хоч на момент повороту я неперестраювався з однієї полоси в іншу,я був вже в крайній правій полосі,яка за правилами дорожнього руху дозволяє мені зробити поворот праворуч до в'їзду до будинку.Чи правочинні дії поліції,стосовно мене?Та чи мали право вони відпускати водія мотоцикла? Дякую


Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 05.08.2018 22:31

Ваше питання тут https://www.freelawyer.ua/consult/175690

Мотоцикл врізався в вас з тротуару!!! Ну що тут казати про обгрунтованість складеного матеріалу!

Пишуть на пошту - я допоможу.Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной! Тел.: 0503202873, Почта: ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Юридическа защита социальных гарантий.
юридическая компания
Харьков (также Вся Украина)
ответил 01.08.2018 08:54
ответ исправлен 01.08.2018 09:09
Виходячі зі схеми - не зрозуміло як рухався мотоцикл, та де місце зіткнення. Якщо мотоцикл їхав по тротуару, то чи була у Вас можливість його побачити перед здійсненням повороту, нічого не заважало огляду? Чи мотоцикл все ж їхав по проїзжій частині? Ви його випереджали/обганяли,? на якій відстані від місця зіткнення? З якою швидкістю їхав мотоцикл, а Ви? "10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху." - головне - довести що Ви не бачили, та НЕ МОГЛИ БАЧИТИ мотоцикл, тобто не мали технічної можливості уникнути ДТП.

0
фото
PREMIUM
Off-line Уварова Анастасия Евгеньевна
юрист
Харьков (также Киев,Днепр,Запорожье,Полтава,Одесса ,вся Украина)
ответил 01.08.2018 08:29

Добрый день уважаемый гость.

Повторно отвечаю на ваш вопрос

1 пишите заявление чтоб привлекли мотоциклиста

2 забрали мотоцикл на штрафплощадку

3 подавайте заяву до полиции про дооформлення належним чином протокола и схеми ДТП

Звоните

С пожеланиями удачи и хорошего настроения! Индивидуальная консультация.Дистанционная помощь в составлении документов,представление ваших интересов ☎️ +380677063002 ☎️ +380663764787
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Камуз Юрий
юрист
Вишневое
ответил 01.08.2018 08:25
ответ исправлен 01.08.2018 08:40

Водій мотоцикла рухався без номерного знака,водій мотоцикла керував мотоциклом без відповідної категорії,водій мотоцикла перед наїздом рухався по полосі громадського транспорту.На схемі не відображено де саме було зіткнення.Мотоцикл повинен був доставлений на штрафмайданчик,тому що відсутній номерний знак,та складений протокол по ст.121 КоАП.

Також , ч. 1 ст. 265-2 КУпАП встановлено що у разі, якщо э підстави вважати, що водієм вчинено порушення, передбачені частинами першою, другою, третьою, четвертою, шостою і сьомою статті 121, частиною третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху), статтями 122-5, 124, 126, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130, статтями 132-1, 206-1 цього Кодексу, працівник уповноваженого підрозділу, що забезпечує безпеку дорожнього руху, тимчасово затримує транспортний засіб шляхом блокування або доставляє його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку.

Не зрозуміла позиція аварійного комісара.


0
фото
Off-line Легких Виктор
адвокат
Киев
ответил 01.08.2018 07:23
ответ исправлен 01.08.2018 07:32

Доброго дня! 

Щодо дій поліції відносно мотоцикліста, то під час складання протоколу відносно Вас необхідно було вимагати складання протоколу по ст. 124 куап відносно мотоцикліста.  Зі схеми ДТП взагалі вбачається, що мотоцикл їхав по тротуару. В той самий час в схемі відсутнє позначення місце зіткнення, що можливо ускладнить доведення Вашої невунуватості. 

Щодо дій поліції відносно Вас (складання протоколу) то це буде встановлювати суд виходячи із матеріалів справи. Протокол відносно Вас буде направлений до суду, де Ви зможете ознайомитися зі всіма матеріалами. У Вас є шанс довести свою невинуватість, але я радив би Вам звернутися до адвоката. 

Щодо мотоцикліста, то скоріш за все притягнути його до відповідальності за ДТП (124 куап) не вбачається можливим. 


Доступные специалисты в области ДТП, транспортного права

Костяков Дмитрий
PREMIUM
Off-line Костяков Дмитрий
адвокат
Ужгород
Телефон Телефон Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Уварова Анастасия Евгеньевна
PREMIUM
Off-line Уварова Анастасия Евгеньевна
250 грн
Консультация
юрист
Харьков
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Штангей Сергей
PREMIUM
Off-line Штангей Сергей
250 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Реклама
Неотложная правовая помощь
Неотложная правовая помощь

Адвокат в уголовном деле
Адвокат в уголовном деле

Адвокат
Адвокат

Семейный адвокат
Семейный адвокат

Юрист
Юрист

x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций