Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Я военнослужещим у меня просроченые задолжности в 4 микрозаймах помогите проценты бешаные зарплаты...

14.09.2018 15:53
Я военнослужещим у меня просроченые задолжности в 4 микрозаймах помогите проценты бешаные зарплаты не хватает и один закрыть полностью

Ответы юристов


0
фото
Off-line Бічук Анастасія
юрист
Мелитополь (также другие города Украины)
ответил 14.09.2018 17:22
ответ исправлен 14.09.2018 17:24

Доброго дня!

Чи звертались Ви до банку (іншої фінустанови) х письмовим повідомлненням про ненарахування Вам відсотків? Це потрібно зробити з посиланням на закон. 

Закон Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"

Стаття 14. Пільги військовослужбовцям та членам їх сімей

15. Військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов’язаним - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

08.05.2014  № 18-112/22289

Щодо необхідності вжиття заходів із захисту фінансових інтересів військовослужбовців у зв'язку з обслуговуванням кредитів

Національним банком України отримано звернення Кабінету Міністрів України та Генерального штабу Збройних Сил України щодо сприяння в наданні кредитно-фінансовими установами відстрочок у сплаті відсотків за користування кредитами, отриманими військовозобов'язаними, яких призвано на військову службу до Збройних Сил України.

З приводу цього було проведено нараду за участю Національного банку України, Незалежної асоціації банків України, Асоціації українських банків та Українського кредитно-банківського союзу.

Враховуючи необхідність посилення обороноздатності країни та зняття соціальної напруги навколо питання повернення кредитів особами, призваними на військову службу, пропонується розглянути можливість перегляду умов сплати (реструктуризації) зобов'язань за кредитними договорами з зазначеними особами, зокрема, щодо звільнення від штрафних санкцій, надання відстрочок у погашенні основного боргу та сплаті відсотків тощо.

Просимо банки сприяти виконанню цих рекомендацій та інформувати Національний банк України з цього питання.

Пропонуємо банкам України розглянути питання про розроблення програм сприяння у погашенні основного боргу та сплаті відсотків, та/або не нарахування штрафних санкцій за несвоєчасне виконання боргових зобов'язань військовозобов'язаними, яких призвано на військову службу до Збройних Сил України.

Також, вважаємо за доцільне зазначити, що банки України за можливості мають право надати благодійну допомогу військовозобов'язаним, яких призвано на військову службу до Збройних Сил України.

Вважаємо за необхідне зазначити, що Верховною Радою України 06.05.2014 прийнято за основу проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації" (реєстр. № 4785), відповідно до якого Закон України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" доповнюється нормами щодо ненарахування штрафних санкцій та пені за невиконання зобов'язань перед банками військовослужбовцями з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов'язаним - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду. Національним банком України надані пропозиції до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації" для здійснення реструктуризації кредитних зобов'язань та добровільного повного або часткового прощення боргу позичальникам, які є військовозобов'язаними та яких призвано на військову службу до Збройних Сил України.

В. о. Голови 
Національного банку України В.Л. Кротюк

Беріть усі наявні у вас документи і негайно звертайтесь до адвоката чи юриста.


0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 14.09.2018 16:22

Просите реструктуризацию долга. Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию

Доступные специалисты в области договорного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
On-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Кохан Марина Владимировна
PREMIUM
Off-line Кохан Марина Владимировна
юрист
Мариуполь
Телефон Телефон Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Левченко Ксения
PREMIUM
On-line Левченко Ксения
90 грн
Консультация
юрист
Каменец-Подольский
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp

Реклама
Юрист
Юрист

Семейный адвокат
Семейный адвокат

Адвокат
Адвокат

Неотложная правовая помощь
Неотложная правовая помощь

Адвокат в уголовном деле
Адвокат в уголовном деле

x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций