Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Я взял 4000гр в швидко гроши, платил проценты и по немногу платил на...

20.07.2018 22:13
Платный вопрос - 50 грн. Автор вопроса определит, какая консультация юриста ему помогла и кому передать вознаграждение!

Добрый вечер, такая ситуация я взял 4000гр в швидко гроши, платил проценты и по немногу платил на тело кредита. Потом так случилось что я остался без денег вообще т. К перешел на другую работу и ещё не заработал что-бы им хоть как-то платить. Деньги брал — в залог не чего не оставлял. С оставшихся 2000гр долга проценты выросли до 4500гр. Мне звонили много раз, я объяснил ситуацию, но они не хотят даже слушать меня. Теперь шлют письма на взыскание имущества. Что мне делать? Пока я заработаю, чего ждать вообще? Кредиты мне не дают. Занять не где и не у кого.

Ответы юристов


Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Левченко Ксения
юрист
Каменец-Подольский (также Україна)
ответил 24.07.2018 17:36

ШвидкоГроші – це спеціалізована фінансова компанія ТОВ «Споживчий Центр".

Відповідно до ст 20 Закону України "Про звернення громадян" Вам потрібно написати письмове звернення директору з вимогою розірвання договору, та здійсненям перерахунку нарахування пені відповідно до законодавства. За  законом пеня за кредитом і відсотками не може перевищувати подвійну облікову ставку Нацбанку (на сьогодні 12,5% річних), але не більше ніж 15% суми простроченого платежу.

   У разі неотримання відповіді на рекомендований лист в місячний термін, а також невиконання вищезазначених вимог чи вчинення будь-яких дій, що несе в собі ознаки адміністративних чи кримінальних правопорушень, залишаю за собою право  звернутися до судових, правохоронних та контролюючих органів.

Директору ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»,

ЄДРПОУ 37356833, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А,

тел .: (044) 498 10 20, info@sgroshi.com 
Холоду Олександру Володимировичу  
«____»________________ 2018р
 
______________________________________
(ПІП Клієнта)
_________________ серія ____№________
Від «____»________ ______
Виданий ____________________________
Який мешкає ________________________
 

ЗАЯВА
про розірвання Договору _________________ від «__» _____________ 20__року
місто ________________,   дві тисячі ______________ року

Я, ____________________________________________________________________
                                                            (П.І.П.)
Прошу розірвати Договір ________________________ та припинити надання мені послуги/продукту:

_____________________________ в рамках тарифного Пакету та закрити рахунок №____________________________

відкритий на моє імя.З повагою і найщирішими побажаннями Ксенія Левченко
Показать контактную информацию
Получен гонорар: 20%
0
фото
Off-line Юридический Центр
юридическая компания
Кривой Рог (также Київ, Дніпро)
ответил 21.07.2018 11:19

Згодна з колегами, що без рішення суду, яке набрало законної сили, та відкриття виконавчого провадження, звернути стягнення на майно (описати, арештувати та реалізувати Ваше майно) ця компанія не має права. Крім того, цим буде займатися не сама компанія "ШвидкоГроші", а державний чи приватний виконавець.

Тому на сьогоднішній день вони Вас залякують, здійснюючи психологічний тиск.

Крім того, звертаю Вашу увагу, на те, що у відповідності до ст. 21 Закону України "Про споживче кредитування"  встановлено, що у договорах про споживчий кредит пеня за невиконання зобов’язання щодо повернення кредиту та процентів за ним не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, та не може бути більшою за 15 відсотків суми простроченого платежу.

Сукупна сума неустойки (штраф, пеня), нарахована за порушення зобов’язань споживачем на підставі договору про споживчий кредит, не може перевищувати половини суми, одержаної споживачем за таким договором, і не може бути збільшена за домовленістю сторін.

Таким чином, в разі звернення компанії "ШвидкоГроші" до суду, суд має підстави для зменшення нарахованих пені та штрафних санкцій. 


Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Уварова Анастасия Евгеньевна
юрист
Харьков (также Киев,Днепр,Запорожье,Полтава,Одесса ,вся Украина)
ответил 21.07.2018 08:25

Добрый день уважаемый гость

1 Вам надо взять себя в руки и понять что без решения суда никто ничего не взыщет

2 Направьте заявление о реструктаризации долга

3 Если откажут не платите и не контпактируйте  с ними

4 Предложите обратиться в суд 

5 В суде уменьшите проценты и шрафыИндивидуальная консультация.Дистанционная помощь в составлении документов,представление ваших интересов ☎️ +380677063002 ☎️ +380663764787
Показать контактную информацию
Получен гонорар: 20%
0
фото
FIND
On-line Юридическа защита социальных гарантий.
юридическая компания
Харьков (также Вся Украина)
ответил 20.07.2018 22:55
Види неустойки в кредитних договорах Неустойка встановлюється у вигляді пені та штрафу. Пеня нараховується щодня у відсотках від суми неоплаченого платежу. Штраф нараховується разово за порушення умов кредитного договору. Може бути фіксованою сумою або складати відсоток від суми заборгованості. На пені і штрафи відсотки не нараховуються. Згідно ст. 550 ЦКУ нарахування відсотків на пеню і штраф заборонено. Загальний розмір пені і штрафу: господарський кодекс "Стаття 231. Розмір штрафних санкцій 1. Законом щодо окремих видів зобов'язань може бути визначений розмір штрафних санкцій, зміна якого за погодженням сторін не допускається. 2. У разі якщо порушено господарське зобов'язання, в якому хоча б одна сторона є суб'єктом господарювання, що належить до державного сектора економіки, або порушення пов'язане з виконанням державного контракту, або виконання зобов'язання фінансується за рахунок Державного бюджету України чи за рахунок державного кредиту, штрафні санкції застосовуються, якщо інше не передбачено законом чи договором, у таких розмірах: за порушення умов зобов'язання щодо якості (комплектності) товарів (робіт, послуг) стягується штраф у розмірі двадцяти відсотків вартості неякісних (некомплектних) товарів (робіт, послуг); за порушення строків виконання зобов'язання стягується пеня у розмірі 0,1 відсотка вартості товарів (робіт, послуг), з яких допущено прострочення виконання за кожний день прострочення, а за прострочення понад тридцять днів додатково стягується штраф у розмірі семи відсотків вказаної вартості. 3. Законом може бути визначений розмір штрафних санкцій також за інші порушення окремих видів господарських зобов'язань, зазначених у частині другій цієї статті. 4. У разі якщо розмір штрафних санкцій законом не визначено, санкції застосовуються в розмірі, передбаченому договором. При цьому розмір санкцій може бути встановлено договором у відсотковому відношенні до суми невиконаної частини зобов'язання або у певній, визначеній грошовій сумі, або у відсотковому відношенні до суми зобов'язання незалежно від ступеня його виконання, або у кратному розмірі до вартості товарів (робіт, послуг). 5. У разі недосягнення згоди між сторонами щодо встановлення та розміру штрафних санкцій за порушення зобов'язання спір може бути вирішений в судовому порядку за заявою заінтересованої сторони відповідно до вимог цього Кодексу. 6. Штрафні санкції за порушення грошових зобов'язань встановлюються у відсотках, розмір яких визначається обліковою ставкою Національного банку України, за увесь час користування чужими коштами, якщо інший розмір відсотків не передбачено законом або договором. 7. Розмір штрафних санкцій, що застосовуються у внутрішньогосподарських відносинах за порушення зобов'язань, визначається відповідним суб'єктом господарювання - господарською організацією."


jurist-sg.in.ua Все виды юридических услуг. Дистанционное сотрудничество. Представительство в судах. Вопросы можно задать в Telegram, Whatsapp 0732892526. Спасибо за отзыв; всегда "на связи".
Показать контактную информацию
Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Островський Роман
юрист
Киев
ответил 20.07.2018 22:37
ответ исправлен 20.07.2018 23:44

Здравствуйте.

Ни о каком взыскании имущества на данном этапе, когда даже не было инициировано судебное производство, речи идти не может. Вас таким образом  просто  запугивают.

Направляйте им почтой с уведомлением об получени заявление с просьбой пролонгации или реструктуризации долга на основании ч. 1 ст. 17 Закона Украины «Об потребительном кредитовании» в связи текущими обстоятельствами (в вашем с случае переход на новую работу). Неплохо было бы подкрепить заявление доказательством наличия данных обстоятельств.

Если же кредитор не пойдёт вам на встречу,  в таком случае стоит ожидать суд об взыскании задолженности, в котором уже можно будет ходатайствовать об уменьшении процентов, а также неустойки за простроченную задолженность. Отправленное вами заявление в данном случае будет попыткой урегулирования спора в досудебном порядке, что само собой  будет прейсуществом для вас.

Как показывает судебная практика, данные организации очень редко обращаются в суд, а чаще всего прибегают к психологическому давлению на людей, путём запугивания, угроз и прочих манипуляций.З повагою, Островський Роман. Деталі за телефоном: 067 328 37 39
Показать контактную информацию

Доступные специалисты в области договорного права

Левченко Ксения
PREMIUM
Off-line Левченко Ксения
90 грн
Консультация
юрист
Каменец-Подольский
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций