Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

На днях я отримав декілька конвертів із-за кордону. В них повинні були бути іменні...

03.03.2018 01:52

Доброго дня. На днях я отримав декілька конвертів із-за кордону. В них повинні були бути іменні ручки, зразки канцелярії для закупівлі, картки на проживання у іноземних готелях. На жаль, конверти були зіпсовані, заклеєні скотчем (не з митниці, у них є свій власний скотч), в деяких виднілись не заклеєні отвори розміром з ручку або олівець. Зразки, які я очікував, завісно були відсутні. Чи можу я подати претензію до Укрпошти? Чи можу я запросити у них копію акта про прийом пошкодженого конверта (печатки про пошкодження присутні на трьох конвертах з пяти)? Якщо так, то на який закон України я можу зіслатися? Буду вдячний за відповідь.

Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 03.03.2018 09:44
Доброго дня! Звісно можете. У претензії посилайтесь на правила міжнародного відправлення, передусім самой Укрпошти: https://ukrposhta.ua/zamoviti/mizhnarodni-vidpravlennya/pravila/ а також міжнародних актів. Але у вашій ситуації важливо ще й приняття посилки від Укрпошти та заявлення вами заперечень при прийнятті посилки від уповноваженого представника укрпошти. Звертайтесь, якщо потрібна допомога


Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной! Тел.: 0503202873, Почта: ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
ответил 03.03.2018 08:09

Доброго дня!

Ви отримували конверти на відділенні чи Вам доставили їх додому? Якщо на відділенні, то акт потрібно було складати там же. Взагалі, в таких ситуаціях важко доказувати, що пошкодження відбулося саме на пошті, а не у Вас вдома. Адже докази зазвичай відсутні (крім слів отримувача). 

Так, з претензією звичайно звертатися можна, але знову ж таки, щоб вона не була голослівною потрібні докази, наприклад, акт опису, який складається при відправці, акт замовлення зразків і т.д.


Доступные специалисты в области договорного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Левченко Ксения
PREMIUM
Off-line Левченко Ксения
90 грн
Консультация
юрист
Каменец-Подольский
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций