Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Я не є підприємцем, займаюсь виготовленням реклами. Але є багато замовників які хочуть оплачувати...

23.01.2018 15:06
Я не є підприємцем, займаюсь виготовленням реклами. Але є багато замовників які хочуть оплачувати послуги по перерахунку. Скажіть що потрібно зробити щоб працювати по перерахунку.
Ответы юристов


0
фото
FIND
Off-line Шишкин Алексей
юридическая компания
Харьков
ответил 23.01.2018 17:26

Регистрируетесь как ФОП выбираете систему налогообложения, если работаете с юр. лицами, то вам подходит 3-я группа единоналожника. Будете платить 5% от выручки от реализации или 3% плюс НДС как сами решите, и 22% от минииальной зарплаты ЕСВ все это за один месяц. и собственно все. Если нужна более подробная консультация ( договора , налогообложение, документы) обращайтесь.С Уважением Шишкин Алексей 0933265077, kontrakt95@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
ответил 23.01.2018 16:11

Доброго дня!

Відповідно до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, фізичні особи мають право відкривати рахунки для здійснення підприємницької, незалежної професійної діяльності та для власних потреб.

Отже, Ви як фізична особа можете відкрити рахунок у банку. Але якщо кошти від Ваших замовників систематичну будуть зараховуватися на цей рахунок з зазначенням призначення платежу, то у фіскальних органів можуть виникнути підстави для притягнення Вас до адміністративної відповідальності, а саме порушення порядку провадження господарської діяльності, що передбачено ст. 64 Кодексу про адміністративні правопорушення (провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої).

Тому рекомендую Вам зареєструватися як фізична особа-підприємець, відкрити банківський рахунок для здійснення підприємницької діяльності і вже потім отримувати платежі від замовників на рахунок.


Доступные специалисты в области договорного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Левченко Ксения
PREMIUM
Off-line Левченко Ксения
90 грн
Консультация
юрист
Каменец-Подольский
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций