Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Живу в общежитии при институте. В сентябре прошлого года из-за какого-то приказа ректора всех...

21.01.2018 02:37

Живу в общежитии при институте. В сентябре прошлого года из-за какого-то приказа ректора всех заставляли оплачивать общежитии сразу за пол учебного года (за 4 месяца до января 2018). Раньше платил по возможности, без каких либо опозданий каждый месяц. Сумма не маленькая, но с горем попалам заплатить получилось. Теперь оплата за обежитие поднялась, и снова заставляют платить за все оставшееся время, угрожая выселением, а это еще большая сумма. Так вот, имеют ли право меня выселить, из-за того, что я заплачу за 2 месяца, а то и за месяц? Законен ли вообще такой приказ, если он действительно есть?





Ответы юристов


0
фото
Off-line Юридический Центр
юридическая компания
Кривой Рог (также Київ, Дніпро)
ответил 21.01.2018 09:29
ответ исправлен 21.01.2018 09:34

У відповідності до п. 7 Положення про гуртожитки, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку,  будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.04.2015 р. № 84 та зареєстрованого в Міністерстві 
юстиції України 03.07.2015 р. за № 778/27223, особа, яка проживає в гуртожитку, сплачує за таке проживання,  а також за житлово-комунальні послуги, які їй надаються у зв’язку  з проживанням у гуртожитку.

Розмір плати за проживання в гуртожитку визначається в договорі найму жилого приміщення в гуртожитку відповідно до розрахунку, затвердженого власником гуртожитку. У договорі найму жилого приміщення в гуртожитку також визначається порядок здійснення розрахунків між власником гуртожитку та особою, що проживає в гуртожитку.

Розмір плати за житлово-комунальні послуги визначається відповідно до встановлених уповноваженим органом цін/тарифів на такі послуги.

Таким чином, порядок здійснення розрахунків, а також внесення змін до договору, у тому числі в частині зміни порядку здійснення розрахунків, визначається в договорі. 

У Вас є договір найму жилого приміщення в гуртожитку? Які умови оплати в ньому зазначені та порядок внесення змін до договору? В будь-якому разі Вас як наймача повинні ознайомити з наказом (не на словах, а з тестом наказу). 


Доступные специалисты в области договорного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Левченко Ксения
PREMIUM
Off-line Левченко Ксения
90 грн
Консультация
юрист
Каменец-Подольский
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp






Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир





x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций