Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Коротко про історію: Хочу розповісти історію про те які гіркі жнива, або як саме дерекція...

06.01.2018 16:32
Коротко про історію:Хочу розповісти історію про те які гіркі жнива, або як саме дерекція Укрпошти покриває шахраїв і не захищає права користувачів!Доброго дня, якось я хотів придбати вживаний (б/у) фотоапарат, знайшов підходящий на сайті ОЛХ, де почав переписуватися з власником фотоапарата який проживав в Житомирі, на телефонні дзвінки власник невідповідав, і небув в мережі 0687807177, (буває таке що відсутній сигнал в людей, бачив що було прийло смс повідомлення що є на звязку) домовилися переслати через Укрпошту (це пояснюючи тим що важко добератися до інших пошт). (Чесно кажучи я незнав що пошта так халатно відноситься до своїх клієнтів, а правила підстроєні тілки під пошту). Через декілька днів посилка прийшла, та я її неквапився заберати, при нагоді у вільний час пішов на пошту 9.06.2017 при отриманні пошти, я з батьком просив щоб невідправляли кошти для відправника..( я незнав що в пошти не такий наложений платьж як на НОВІЙ ПОШТІ, а в них функція "післяплати" і неможливо забрати гроші назад після відкриття посилки, працівники пошти непопередили про це відразу!! а перед отриманням посилки я і батько питали щоб невідправляли кошти, а в разі чого щоб віддав посилку назад.. на що вони перебили розмову кажучи щоб отримати посилку потрібно спочатку оплатити її. При відкритті посилки зразу на пошті ми з батьком виявили що небуло там фотоапарату і комплектуючих частин, а був занедбаний поламаний замок.. після чого ми відразу скаржилися що повертаємо посилку і вимагали щоб повернули наші кошти, про що вони нас ігнорували кажучи що неможуть повернути нам наші ж кошти які були на столі в них, пропонували написати у відділ скарг, після галасу на пошті нарешті вони викликали з відділу (канцелярії) скарг і так далі щоб прийняти наш запит.. батько відразу зателефонував в 102 щоб сповістити про аферизм. а директор відділення в якому ми заберали пошту (м.Мукачево вул. Я.Мудрого 8 інд.89600) з спокоєм в душі показувала їхню книжечку інструкцію за що вони відповідають... ніякої допомоги вони відразу й незастосовували хіба що описали вміст на вимогу в акті, З приходом міліції ми все розповіли їм , а вони зафіксували аферизм.. (чомусь дивно чого вони не забрали посилку як речдоказ!!!)

Потім я повернувся на пошту і мені прийшлося самому зайти в інтерне і дозвонитися до того відділення (м.Житомир вул.С.Ріхтера 12/5 інд. 10008 новий номер 0412472277) з якого відправляли щоб заблокувати виплату, я пояснив коротку історію яка трапилась (але напевно вони вже ітак знали що потрібно буде блокувати) вони попросили щоб наше мукачівське відділення передзвонило до їхнього щоб уточнити як правельно написати їм електронного листа щоб блокувати видачу грошового переведення до 20 червня.

В той же день протягом декількох годин мені зателефонували з Служби безпеки пошти Житомира і сказав що, та людина відправила десь 8 посилок всі вони були забрані а гроші (більш ніж 50 000 грн, а якусь частину вже вилучила) так само заблоковані.. і що потрібно діяти правельно (блокувати грошовий переказ що я й зробив відразу в тій ситуації)Дні за днями я отримував різну інформацію про це все, і отримав номер директора Житомирської дерекції. Він порадив написати заяву на повернення грошових коштів і додати різні акти що мені видали як пошта так і міліція. Що я й зробив, та відповідь я отримав не відразу, на мукачівському відділенні Укрпошти зателефонувавши начальнику(ці) відділення. Вона пояснила що Житомирській дерекції потрібно буде витяг з кримінального впровадження, без нього нічого небуде. Пройшло багато часу переслали справу до житомирської прокуратури, а потім в місцеву прокуратуру Житомира де назначили слідчу.Ніхто мені не телефонував, знову ж таки я вияснував де справа і хто її очолює (веде) це тоже зайняло багато часу. Слідча дуже незпростих людей, грубіянка, і нахаба, (по при те що мій номер в справі заєрестрований вона жодного разу не телефонувала мені, а коли я зателефонував їй вона сказала що незнає з ким говорить що свідчить що вона неволодіє інформацією про справу. Наговорила мені різної маячні і закінчила розмову.)

Звісно я пожалівся прокурору місцевому, і спитав що робити. Перевіривши іформацію вона зателефонувала мені і розповіла що гроші заблоковані і вилучені дерекцією, підозрювану особузнайшли, встановлюється факт причетності і так далі що справа затримається ще десь на місяць..

а для того щоб отримати їх мені потрібно офіційне звернення. (є записана розмова)Я написав офіційне звернення, і через якийсь час отримав витяг.

Потім знову пішов писати заяву на повернення грошових коштів із додатком витяг.. надіслав лист за свій кошт до закарпатської дерекції (попереднього разу надсилав безкоштовно)

пройшов час, доки його направили до житомирської дерекції, і ось я отримав відповідь від Житомирської дерекції! лист прийшов 30.12.2017УКРПОШТА

19.12.2017 №31-1/6-/^/

____________-Мукачівський район Закарпатська область

Ваш запит щодо повернення поштового переказу післяплати від 09.06.2017р. № 0043 на суму 5156 грн. розглянуто Житомирською дирекцією ПАТ «Укрпошта».

Повідомляємо, що поштове відправлення з післяплатою - це відправлення під час подання якого відправник доручає оператору поштового зв’язку стягнути визначену ним суму вартості відправлення з одержувача і переслати її за зворотною адресою.

Також повідомляємо, що сума післяплати 5156 грн. поштовим переказом № 0043 пересилалась за посилку № 1000810266787 отриману Вами у ВПЗ Мукачево 09.06.17р.

Відповідно Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 року № 270, вручене одержувачу поштове відправлення з позначкою «Післяплата» поверненню не підлягає, а внесена ним сума післяплати і оплата за її пересилання поштовим переказом не повертаються.

Так, як за поштовим переказом одержувач не з’явився, даний переказ був направлений на зберігання. Термін зберігання невиплачених переказів складає три роки з дня прийняття їх до пересилання.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що кошти належать відправнику посилки повернути їх Вам немає підстав.

Заступник директора

Image

Т.В .Прищепа

Воспанова

39-68-88Отже вони твердо відстоюють права афериста і їм навіть те що розслідується справа злочину і із прокуратури витяг дав не є підставою! це бардак судити б і їх .. Включаючи те що зафіксований факт що було в посилці (вміст) зламаний замок, що нормальна людина точно розуміє що це махінація. Федорчук Василь Васильович - людина яка займається вилученими грошовима переказами дерекції Укрпошти Житомира 4.8.17 підтверджує що бачив вміст посилки що це не фотоапарат.. ( в мене є багато зафіксованих розмов)

І от логіка багато хто бачив вміст посилки і пошта вперто захищає відправника!

Хотів по людський законно, а вони кормлять порожніми обіцянками!Зателефонував я знову до прокурора розповів про отриманого листа.. і спитав про хід справи.. мені відповіла що підозрювану незнайшли! ( і тут жесть... от яка дирява держава) і що потрібно чекати суда і в суді вимагати повернення грошових коштів...

Що ще цікавого можжу доповнити) є інструкції по яким керується колектив УКРПОШТИ!Посидівши нормально прочитавши те що маю і різні інструкції укрпошти в мене з'явилося декілька питань.Повна інструкції (з усіма підпунктами) 109. Поштове відправлення з позначкою “Післяплата” видається одержувачу після внесення визначеної відправником суми післяплати та здійснення оплати за її пересилання поштовим переказом.

Одержувач має право одержати інформацію про найменування та поштову адресу відправника до внесення ним встановленої плати.

Вручене одержувачу відповідно до цих Правил поштове відправлення з позначкою “Післяплата” поверненню не підлягає, а внесена ним сума післяплати і оплата за її пересилання поштовим переказом не повертаються.

Поштове відправлення з позначкою “Післяплата. З описом”, а також поштове відправлення з позначкою “Післяплата”, щодо яких складено відповідний акт, можуть розкриватися працівником поштового зв’язку в присутності одержувача без попереднього внесення ним суми післяплати та оплати за її пересилання поштовим переказом.

Про відмову одержувача від одержання поштового відправлення, в якому під час розкриття виявлено нестачу, заміну, зіпсуття чи пошкодження вкладення, працівник поштового зв’язку складає акт у трьох примірниках, який підписується ним, керівником об’єкта поштового зв’язку і одержувачем. Один примірник такого акта видається одержувачу, а поштове відправлення з одним примірником акта підлягає поверненню відправнику.Насторожив мене підпункт : Поштове відправлення з позначкою “Післяплата. З описом”, а також поштове відправлення з позначкою “Післяплата”, щодо яких складено відповідний акт, можуть розкриватися працівником поштового зв’язку в присутності одержувача без попереднього внесення ним суми післяплати та оплати за її пересилання поштовим переказом. (Тобто на мою вимогу посилку з позначкою після плата мали відкрити мені!Також підпункт - Про відмову одержувача від одержання поштового відправлення, в якому під час розкриття виявлено нестачу, заміну, зіпсуття чи пошкодження вкладення, працівник поштового зв’язку складає акт у трьох примірниках, який підписується ним, керівником об’єкта поштового зв’язку і одержувачем. Один примірник такого акта видається одержувачу, а поштове відправлення з одним примірником акта підлягає поверненню відправнику."

Вони не відправили назад посилку і не вимагали її! в той день інцедента. а після того як я написав заяву на повернення грошового перевода (Посилку я неписав там тому що я її приніс окремо іншим днем.) А телефонуючи до начальника Мукачівського відділення Укрпошти мені сказала що дали їй відповідь з Житомирської дерекції (для того щоб отримати грошовий переказ назад мені потрібно щоб прокуратура дала мені витяг з кримінального впровадження і згідно цього витягу мені зможуть повернути мої кошти) на питання чи відправили вони ту посилку вона сказала що ні (а навіщо якщо це речовий доказ, якщо ми віддамо його то взагалі небудемо мати нічого з доказів (або я так вважаю спеціально, тому що деякі з інструкцій було недотримано))... Це просто підірвало мене як може бути така халатність і впертість.. лише тоді якщо вони знають що вони роблять... (нажаль мабуть в мене тієї розмови нема записано на телефоні).Інструкція 107 Під час видачі поштових відправлень з оголошеною цінністю, дрібних пакетів, посилок, мішків “М” працівник поштового зв’язку перевіряє їх масу. За бажанням одержувача такі відправлення можуть розкриватися в його присутності в об’єкті поштового зв’язку за додаткову плату. ( А там є розділ на папірці при отриманні що видають з посилкую, там написано Сума оголошеної ціності - для кого це написано? випадково чи знову ж таки спеціально)В акті що складався на вимогу при ориманні є незазначені підпункти! є фото акта.

Мої питання:

Що робити тепер? адже я чекав все щоб було офіційно (пройшло пів року), і тут оказується що вже втратили підозрюваних.

Інструкції пошти, якщо всеж таки я правий про підпункти на які я звернув увагу, то чому прокуратура і слідчі цим відразу незаймалися? (вони мають перевіряти інструкції, а не дати їм посилання щоб вони відписали.. звісно вони відпишуть так як вони знають, скриваючи ті факти які вони не виконали.)

Як саме мені притягнути до відповідальності пошту за те що вона незахистила мене! (я ж неодин втрапив в халепу.. Відправник один відправив декілька посилок одночасно, і на пошту телефонуютували і блокували отримання коштів відправнику не одна постраждала особина. Чому вони не вжили заходів для того щоб люди не постраждали! (заборонили на інших відділеннях отримати отримувачу посилку)).

Як саме мені забрати мої кошти, а також компенсацію за таку бездіяльність?

Бо я так бачу в нашій країні по прикметі "доки жарений пітух не клюне, до тих пір вони незаймаються" а тоді вже інші люди виконують самосуд.

Якщо все так очевидно, хіба ж невидно що в дерекції криють аферистів... це означає що в дерекції є людина або навіть неодна яка виконує такі дії.

Ответы юристов


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокат
Киев (также Украина и временно оккупированные территории)
ответил 06.01.2018 17:19

Коротко про Ваш можливий алгоритм дій (без лірики):

1. Звернення до суду з позовом про розірвання договору купівлі-продажу "предмета" + із заявою про забезпечення позову (забороні Укрпошті видавати відповідні кошти відправнику). Укрпошта у справі має бути у справі співвідповідачем з позовною вимогою до неї на стягнення коштів. Всі докази (ст.76 ЦПК України, папери та аудіозаписи, тощо) необхідно буде залучити до вказаної цивільної справи. Згодом та же у виконавчому провадженні стягувати кошти з Укрпошти (доки не закінчились 3 роки). 

2. Продожувати "працювати" з правоохоронною системою (наскільки це буде можливо, тощо). Не виключаю, що вказаний шлях може бути паралельним п.1 у якості потерпілого у кримінальному провадженні та поданням згодом відповідного цивільного позову в КП якщо справа буде передана до суду.

3. При вдалому і повному виконанні п.1, згодом подавати позов до Укрпошти на стягнення завданої Вам моральної шкоди.

Все вказані дії по часу триватимуть десь 1,5 року (без п.3 + ще 1 рік).

Десь так, для початку...

Корисні для Вас ресурси тут ...

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/435-15

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1618-15

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2341-14

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4651-17

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1404-19

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/270-2009-%D0%BF

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь для Вас корисна, залишайте подяку у графі "Відгуки".  


Доступные специалисты в области договорного права

Левченко Ксения
PREMIUM
Off-line Левченко Ксения
90 грн
Консультация
юрист
Каменец-Подольский
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир

x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций