Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Не дотримання умов договору

16.12.2013 20:55

Були замовлені металопластикові вікна, склали контракт, де було вказано, що виконавець зобов"язується виконати замовлення протягом 24-54 робочих днів після оплати.Оплатити ми зобов"язались в розстрочку на 1 рік. Банк перевів всю суму на рахунок виконавця на наступний день після підписання договору. Вже здійснили 2 оплати, пройшло більше 54 робочих днів, але вікон не ставлять. Ми б хотіли розірвати договір.Є підозра що "ФОП" взагалі не зберається встановлювати вікна. Чи можна вважати, що оплата відбулась, тоді коли банк перевів всю суму грошей на рахунок виконавця? Чи можливо змусити ФОП повернути гроші, щоб  віддати борг банку? Як це зробити? Як правильно розірвати договір?Дякую за відповідь.





Ответы юристов


0
фото
Off-line Цебак Іван
адвокат
Львов
ответил 17.12.2013 08:36

напишіть заяву до міліції, що у діях фоп є шахрайство, 

щодо коштів то повернути їх можна лише через суд, якщо фоп добровільно не бажає повертати


0
фото
Off-line Берун Роман
адвокат
Ровно
ответил 16.12.2013 22:11

Доброго вечора не хочу Вас розчаровувати але скоріш за все ви попали в шахрайську схему. Вам по телефону напевно кажуть, що машина зламалась, виконують замовлення на дитячі садки чи школи тощо. Моя Вам порада звертайтесь в міліцію обгрунтовуйте свою заяву тим, що виконавець по договру і не мав наміру встановлювати вікна а договір використав щоб завести Вас в оману, зловжив вашою довірою отримав коши і поратив їх не зрозуміло на що. Візьміть в банку довідку що кошти йому перераховані повністю. Також раджу звернутись  з позовом до суду. зверніть увагу ваш виконавець міг працювати по довіреності від людини яка взагалі нічого про дані дії не знала. 


0
фото
PREMIUM
ответил 16.12.2013 21:22

сбросьте последний лист договора.



Цибрий ТВ , 0953268195, t.tsibriy@ukr.net
Показать контактную информацию
0
фото
PREMIUM
ответил 16.12.2013 21:14

я все увидела . Николай прав, здесь можно не только материальный вред выставить, но и моральный. По поводу оптаты - деньги исполниель получил, следовательно , в Вам никаких претензий. Претензии к ним по исполнению условий договора. я - хозяйственник и смогу Вам помочь, если захотите.



Цибрий ТВ , 0953268195, t.tsibriy@ukr.net
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 16.12.2013 21:09

Треба б все-таки побачити договір цілком.  За законом, якщо у Вас є переконання, що робота своєчасно не розпочата і договір не буде виконаним, маєте право ставити питання про відмову від  договору і стягнення сплачених коштів (ч. 2 ст. 849 ЦК України).


0
фото
PREMIUM
ответил 16.12.2013 21:06

ситуация разрешимая. если можете, вышлите договор на электронную почту. мои контакты есть внизу



Цибрий ТВ , 0953268195, t.tsibriy@ukr.net
Показать контактную информацию
0
фото
ответил 16.12.2013 21:04
ответ исправлен 16.12.2013 21:06

Доброго вам вечора.

Так, оплата відбулася.

Повернути гроши, та стягнути з виконавця матеріальну та моральну шкоду, ви зможете, вчинивши до нього позов.

Щиро раджу вам забезпечити цей позов, надіславши до суду відповідну заяву. Обраний вами правник знае яку саме. Параллельно можете заяву до міліції про шахрайство надіслати.

Успіху Вам.


Доступные специалисты в области договорного права

Левченко Ксения
PREMIUM
Off-line Левченко Ксения
90 грн
Консультация
юрист
Каменец-Подольский
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp







Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир






x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций