Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Приват банк подав у суд про стягнення заборгованості, суди йшли більше року, на всіх судах була...

Клиент

Приват банк подав у суд про стягнення заборгованості, суди йшли більше року, на всіх судах була відмова банку про стягнення без права оскарження в к, оскарження, банк за цей час начисляв великі проценти та пеню, на цей час це близько 70000, говорять що це рішення нічого не означає для банку, я як була боржником так і залишилась, що все одно потрібно цей борг гасити. У мене питання до вас, що означає це рішення про відмову стягненню заборгованості? Які далі можуть бути дії банку, адже у мене майна немає, а з доходів лише дитячі кошти?


29.05.2019 22:56


фото
Off-line Евгений Петренко
Юрист / Харьков
Репутация: 65 / 380 265 отзывов
консультация

Доброго вечора,  раджу Вам змінити банк. Тому що, не дивлячись, що банк державний, вони можуть порушувати закон. У тому числі шляхом накладення стягнення на надхоження на Ваші рахунки у цьому банку.

Щоб щось конкретно відповісти щодо рішення суду, потрібно його бачити. Назвіть номер справи, подивлюсь в реєстрі і тоді відповім.

29.05.2019 23:10

фото
Off-line Ирина Сорокина
Адвокат / Киев
Репутация: 0 / 380
консультация
Добрый вечер! Банк просил взыскать задолженность по телу кредита? По процентам? Штрафы? Либо был другой договор с банком? Для ответа на ваш вопрос необходимо ознакомиться с решением суда. Можете написать написать номер дела и набрать на мобильный номер для консультации. С уважением, Сорокина Ирина адвокат, старший партнер АО "V.I.Partners"
29.05.2019 23:26Консультации, которые могут быть Вам интересны

Мною була подана позовна заява про стягнення пені. Судом її було відхилено оскільки по сплаті...
мною була подана позовна заява про стягнення пені. Судом її було відхилено оскільки по сплаті аліментів на день подання заяви немає заборгованості, відповідно пеня не може бути...

Після рішення суду про стягнення заборгованості, заборгованість...
Доброго дня. Ситуація наступна. Після рішення суду про стягнення заборгованості, заборгованість перед банком була погашена в повному обсязі, банк ніяких претензій не має. Але,..."Top"

Задать вопрос Юристам