Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Що мені робити якщо колишня дружина набрала кредитів . а тепер мені телефонуют з к-капітал...

ЩО мені робити якщо колишня дружина набрала кредитів. А тепер мені телефонуют з к-капітал требуют якісь кошти. Я з дружиною не живу уже 4 роки .А тепер прислали есемеску що вони по дали мене на суд


23.05.2019 18:39


фото
Off-line Виктор Дятленко
Юрист / Киев
Репутация: 13 / 380 47 отзывов
консультация

       Доброго вечора!Відправте у відповідь есемеску в колекторську організацію "К-капітал" про те,що якщо подають позовну заяву або заяву про видачу судового наказу, то нехай вказують Вас як відповідача,разом з колишньою дружиною.Вам не треба переживати,поскільки мікрозайми брали не Ви.Всього найкращого.З повагою,Віктор.

23.05.2019 18:49

фото
Off-line Евгений Мотрук
Юрист / Одесса
Репутация: 6 / 380 21 отзыв
консультация

Ні чого не робіть. Позики брали не Ви, тому і хвилюватися не має підстав. А телефрнують вони Вам тому що колишня жінка не погасила надану ними позику. Вони ще й сусідам можуть телефонувати, у них такі методи повернення боргу, якщо боржник не сплачує то вони починають шукати усі контактні дані родичів і знайомих, а потім телефонують щоденно до тих пір поки не повернуть борг. І пояснювати, що Ви не маєте до боргу колишньої жінки жодних відносин не має сенсу, лише свої нерви будете вичерпувати, адже сьогодні Вам телефонує один їх робітник, а завтра зовсім інший який не знає навіть змісту попередніх спілкувань, Ви можете їм хоч сто разів казати одне й те ж саме, але все буде марно. Навіть той працівник з яким Ви спілкувались не буде наступного дня пам'ятати зміст Вашої розмови, так як він за день телефонує численній кількості боржеників та оточуючих їх осіб.

Тільки з юридичної точки зору Ви їм не тільки нічого не повинні сплачувати, а можете навіть і не спілкуватися з ними.

Тому, закиньте їх у чорний список телефонів та не замарачуйтесь не потрібними Вам питаннями.

23.05.2019 19:43Консультации, которые могут быть Вам интересны

Виписати колишню дружину та доньку (23 р). Будином мені дістався від батьків по дарчій. З дружиною...
виписати колишню дружину та доньку (23 р). Будином мені дістався від батьків по дарчій. З дружиною розвівся 5 років тому вона з донькою переїхала в інше місто. Вони не ...

Що робити якщо ми з дружиною набрали кредитів в мікро фінансових організаціях близько 100 тисяч...
Що робити якщо ми з дружиною набрали кредитів в мікро фінансових організаціях близько 100 тисяч гривень і більше не в змозі платити навіть відсотки і приходиться брати нові..."Top"

Задать вопрос Юристам