Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Я у догоовій ямі. Вже у відчаї. Догралася. Страшно за рідних зараз.Захворів чоловік...

Доброго дня. Я у догоовій ямі. Вже у відчаї. Догралася. Страшно за рідних зараз. Захворів чоловік потрібно було кошти немало терміново за 5 днів лікування свої скінчилися. Я попробувала взяти в одній мфо в іншій і так дали в декількох самі пропонували, а в такій ситуації невідмовишся та недумаєш про наслідки. Тіло кредитів були від 1500до4000 грн. Думала наладиться все і виплачу. Грошей на виплати невистачало, довгий час пролонгувала. Потім немогла колектори настільки задовбували що хоч вішайся. Страшно було думати про них. Я взяла інший кредит в мфо і так пролонгувала свої, потім знову также. Всі гроші йдуть тільки на оплату і пролонгацію. Потім вийшла в декрет роботи нема. Працювала неофіційно тому і декретних майже еіяких неотримала. І почався жах. Платити нічим листи шлють, погрозами і матами на мене всі напали. А я незнаю що робити. Я пробую платити але мфо вже 17штук і у всіх повиростали відсотки на 150% від тіла. Я тіло оплатилаб але відсотки неможу. З 3 000 тіла зараз 11.500 з % . Я немаю такої суми. А так неодне мфо а 17. Я довго вела переговори з кожним мфо та тільки один пішов на уступки. Всі інші відмовили навіть в частичному погашенні боргу. Якби я могла якоси домовитися оплатити лише тіло крелиту яб в місяць по 4-6мфо закривала бо є суми маленькі 1500 грн тіла а зараз по 6000 з%. Я у відчаї руки опустилися. Розумію куди вляпалась. Допомоги просити немавкого. Всі лиш кричати почнуть рідні відвернуться і обсміють в селі. Село мале розмови будуть тільки про мене. Мфо уже письма шлють що в суд подадуть,дітей в дитбудинки відберуть,маму до смерті зведуть. Допоможіть я немаю сил боротися з ними.


10.05.2019 09:56
Консультации, которые могут быть Вам интересны

Шахрайські оборутки: повернення товару чи грошей?
Доброго вечора! Прошу допомоги у вирішенні питання. При продажу мобільного телефона через Інтернет (оголошена вартість 1800 грн) я стала жертвою шахраїв. Була використана схема...

Перебувала у стаціонарі 11 календарних днів з 23.04 по 03.05. Лікарняний лист видано...
Добрий день. Перебувала у стаціонарі 11 календарних днів з 23.04 по 03.05. Лікарняний лист видано 3.05 із грифом "продовжує хворіти". За рекомендацією лікаря я звернулася у..."Top"

Задать вопрос Юристам