Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Як не виплачувати кредит враховуючи військовий стан в Україні.
Комплект документів від адвоката. Листопад 2018 року.

Подробнее
Украина

Могу ли я получить банковскую карту (не кредитную) без прописки...

15.03.2019 15:44

Добрый день! Подскажите пожалуйста, могу ли я получить банковскую карту (не кредитную) без прописки в паспорте. Я гражданин Украины, последнее место регистрации было в г. Киев.


Ответы юристов


0
фото
FIND
Off-line ТОВ "ПРАВО НА ЯКІСТЬ" Команда юристів
юридическая компания
Киев
ответил 15.03.2019 15:56
Стаття 6. Реєстрація місця проживання особи Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, зобов'язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання. инструкция у НБУ. А точней требование Закону України "Про банки та банківську діяльність" Стаття 64. Обов'язок щодо ідентифікації клієнтів Банк зобов'язаний ідентифікувати відповідно до законодавства України: - клієнтів, що відкривають рахунки в банку; После чего есть Інструкція про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах N 492 в которой указано : 2.3. Уповноважений працівник банку здійснює ідентифікацію фізичної особи, яка відкриває поточний або вкладний (депозитний) рахунок, і робить у присутності цієї особи копії сторінок паспорта або документа, що його замінює, які містять прізвище, ім'я, по батькові (у разі його наявності), дату народження, серію і номер паспорта або документа, що його замінює, дату видачі та найменування органу, що видав документ, місце проживання або тимчасового перебування, інформацію про громадянство (якщо особа, яка відкриває рахунок, є нерезидентом), а також копію документа, виданого органом державної податкової служби, що засвідчує присвоєння фізичній особі - резиденту ідентифікаційного номера платника податків. Нет вы не можете это сделать по закону


з повагою, Право На Якість
Показать контакты

Доступные специалисты в области банковского права

Рыбинцев Сергей
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
750 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

Как законно получить обменную карту для беременных без сдачи каких-либо анализов
Добрый день! Как правильно отказаться от всех анализов при постановке на учет и далее, но при этом получить обменную карту? Нужна ли вообще обменная карта беременным для...

Возможно ли получить первый паспорт гражданина Украины без прописки? И подскажите...
Добрый день, возможно ли получить первый паспорт гражданина Украины без прописки? И подскажите закон на который можно опираться. Зарание спасибо (г.Харьков)

Мне 17 лет. Хочу получить банковскую карту в ПриватБанке. Какие документы обязательны и сколько...
Мне 17 лет. Хочу получить банковскую карту в ПриватБанке. Какие документы обязательны и сколько нужно заплатить чтобы открыть счет. Спасибо.
Реклама
Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее

Адвокат
Адвокат
Подробнее

Семейный адвокат
Семейный адвокат
Подробнее