Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


В ноябре 2016 года взял в Привате кредит по программе КУБ (клуб поддержки бизнеса). Сумму получил...

В ноябре 2016 года взял в Привате кредит по программе КУБ (клуб поддержки бизнеса). Сумму получил на кредитку Универсальная (которая была открыта на физлицо). Какое-то время платил, потом не стало возможности платить. Банк подал в суд - узнал случайно по от почтальона. Сейчас дело есть тут https://court.gov.ua/ . Дело "на цивільну справу (позовне провадження)"

Предмет позову - про стягнення заборгованості

Дата - 02.04.2018

Стадія розгляду - Відкрито провадженняВопрос - что делать? Какая следующая стадия и когда может быть?

Первым делом хотел звонить в банк и договариваться о реструктуризации - это правильно?

Для меня идеально списать часть/всю пеню и начать делать выплаты.

Буду благодарен за ответы.

13.07.2018 12:39
50 грн.


Получен гонорар: 75%
фото
Off-line Александр Литвиненко
Юрист / Киев
Репутация: 0 / 380 8 отзывов
консультация

Добрый день.

Для начала ознакомьтесь с делом. Подайте заявление об ознакомлении с материалами дела. Просить реструктуризации позно, банк уже подал на вас в суд, а вот просить уменьшить пеню вполне реально. Для более детальной информации напишите номер дела.

В случае негативного решения, вы имеете право подать в суд заявление об отстрочке исполнения решения суда, к примеру на год.

В случае с пеней, можно в процесе подать заяление об уменьшении пени. Как правило суд удовлетворяет такое заявление по отношению к физ.лицам.

обновлено 13.07.2018 12:50

Получен гонорар: 25%
фото
Off-line Роман Островський
Юрист / Киев
Репутация: 13 / 380 21 отзыв
консультация

Доброго дня!

Потрібно розуміти на якій стадії процес. Якщо ви були не повідомленні належним чином в порядку вручення судових повісток згідно ст. 130 Цивільного процесуального кодексу України, то у вас є можливість направити клопотання про поновлення строків на подачу відзива у якому ви можете викласти своє заперечення щодо позовних вимог банку, а також просити зменшення штрафних санкцій за прострочення кредитного зобов’язання. Існує також вірогідність того, що за вашою відсутністю вже винесено заочне рішення, яке також можливо скасувати подавши відповідну заяву з посиланням на поважні причини, що призвели до відсутності можливості з’явитись у судове засідання.

Стаття 130. Порядок вручення судових повісток

1. У випадку відсутності в адресата офіційної електронної адреси судові повістки, адресовані фізичним особам, вручаються їм під розписку, а юридичним особам - відповідній службовій особі, яка розписується про одержання повістки.

2. Розписка про одержання судової повістки з поміткою про дату вручення в той самий день особами, які її вручали, повертається до суду.

3. Якщо особу, якій адресовано судову повістку, не виявлено в місці проживання, повістку під розписку вручають будь-кому з повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом з нею. У такому випадку особа, якій адресовано повістку, вважається належним чином повідомленою про час, дату і місце судового засідання, вчинення іншої процесуальної дії.

4. У разі відсутності адресата (будь-кого з повнолітніх членів його сім’ї) особа, яка доставляє судову повістку, негайно повертає її до суду з поміткою про причини невручення.

5. Вручення судової повістки представникові учасника справи вважається врученням повістки і цій особі.

6. Якщо особа не проживає за адресою, повідомленою суду, судова повістка може бути надіслана за місцем її роботи.

7. Якщо учасник справи перебуває під вартою або відбуває покарання у виді довічного позбавлення волі, позбавлення волі на певний строк, тримання у дисциплінарному батальйоні військовослужбовців, обмеження волі, арешту, повістка та інші судові документи вручаються йому під розписку адміністрацією місця утримання учасника справи, яка негайно надсилає розписку та письмові пояснення цього учасника справи до суду.

8. Особам, які проживають за межами України, судові повістки вручаються в порядку, визначеному міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, в разі відсутності таких - у порядку, встановленому статтею 502 цього Кодексу.

9. У разі відмови адресата одержати судову повістку особа, яка її доставляє, робить відповідну помітку на повістці і повертає її до суду. Особа, яка відмовилася одержати судову повістку, вважається повідомленою.

10. Якщо місцеперебування відповідача невідоме, суд розглядає справу після надходження до суду відомостей щодо його виклику до суду в порядку, визначеному цим Кодексом.

13.07.2018 13:00

"Top"

Задать вопрос Юристам