Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Нова інструкція з порядком дій для військовозобовязаних, які мають намір виїхати за кордон.
Не гайте час. Діяти терміново!

Подробнее
Украина

5 років тому я втратив право на відстрочку від призову на строкову службу. Відповів на...

14.04.2019 23:12
Платный вопрос - 299 грн. Автор вопроса определит, какая консультация юриста ему помогла и кому передать вознаграждение!

Доброго вечора! 5 років тому я втратив право на відстрочку від призову на строкову службу. Відповів на один телефонний дзвінок (сказав, що не довіряю дзвінкам), отримав кілька листів (виклик на комісію, а також попередження після неявки до військкомату), але особисто ні з ким не зустрічався і нічого не підписував. Через 1 рік, влаштувавшись на нову роботу за кордоном, залишив Україну, не знімаючись з реєстрації за місцем проживання. Півроку тому мені виповнилося 27, хочу вперше за цей час відвідати Україну. Фотокартку до паспорта при досягненні 25 років не вклеював. Наскільки я розумію, сьогодні можна замість цього замовити ID-картку: https://dmsu.gov.ua/news/dms/posluga-z-vkleyuvannya-fotokartki-do-pasporta-knizhechki-po-dosyagnennyu-25-ta-45-richnogo-e-dostupnoyu.html Мій закордонний паспорт є дійсним ще кілька років. Чи вірно я розумію, що я більше не підлягаю призову на строкову службу? Чи краще почекати до 28 років? Крім штрафу за неявку за викликом до військкомату, мені нічого остерігатися? Чи є якісь ризики, з якими я маю рахуватися, плануючи візит до України? Маю на увазі перетин кордону, оформлення ID-картки, проживання у готелях тощо.


Комментарии автора вопроса

15.04.2019 10:23
Дозвольте уточнити, будь ласка. Чи зобов'язаний я найближчим часом відвідувати військкомат - для отримання ІД-картки чи після цього? Якщо так, то які наслідки можуть бути від уникнення такого візиту? Я б хотів мінімізувати своє спілкування з представниками військових структур.

Ответы юристов


Получен гонорар: 5%
0
фото
FIND
Off-line Мотрук Евгений
юрист
Одесса (также вся Украина)
ответил 15.04.2019 14:49

https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/id-oformlennya-pasporta-gromadyanina-ukrajni-u-formi-kartki-u-razi-obminu-pasporta-zamist-vtrachenogo-abo-vikradenogo.html

Ссилка на сайт Державної міграційної служби з переліком необхідних документів для оформлення паспорта у формі ІD картки. Відвідування військомату не потрібне.С уважением, Евгений!
Показать контакты
Получен гонорар: 5%
0
фото
FIND
Off-line Lеgal Group Help
юрист
Харьков (также Киев,Днепр,Запорожье,Полтава,Одесса ,вся Украина)
ответил 15.04.2019 12:11
ответ исправлен 16.04.2019 08:41
Не придётся


Индивидуальная Консультация,дистанционное составление документов
Показать контакты
Получен гонорар: 20%
0
фото
FIND
Off-line Цалцалко Ирина
юрист
Львов (также Киев, Одесса и вся Украина)
ответил 15.04.2019 10:53

Добрый день!

По Вашему вопросу могу пояснить следующее:

Закон Украины «Про військовий обов'язок і військову службу»:

Стаття 15. Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу

1. На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

Следовательно, если Вам уже исполнилось 27 лет, призвать Вас на срочную службу не могут.

Теперь немного об ответственности за неявку в военкомат.

Есть два вида ответственность поданному вопросу – административная и уголовная.

Стаття 38. Обов'язки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, призовників і військовозобов'язаних щодо виконання правил військового обліку

10. Призовники та військовозобов'язані в разі зміни їх сімейного стану, стану здоров'я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади зобов'язані особисто в семиденний строк повідомити про це орган, де вони перебувають на військовому обліку.

Когда речь идет об ответственности, чаще всего военные комиссариаты ссылаются на данную норму закона. Речь идет о том, что Вы обязаны уведомлять военный комиссариат чуть ли не о каждом изменении в Вашей жизни, грубо говоря.

Поэтому, привлечь ответственности теоретически можно чуть ли не любого призывника или военнообязанного.

Более подробно от ответственности.

Чаще всего используют административную ответственность.

Кодекс Украины об административных нарушениях говорит о следующем:

Стаття 210. Порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов'язок і військову службу

Порушення військовозобов'язаними чи призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, а також порушення порядку проходження навчальних зборів (занять) у навчальних закладах Товариства сприяння обороні України та професійно-технічних навчальних закладах -

тягнуть за собою накладення штрафу від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті або частиною першою статті 211 цього Кодексу, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -

тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Если объявлена мобилизация, тогда можно говорить об ответственности по следующей статье КУпАП (это для информации просто. Пока, слава Богу, никакой мобилизации нет):

Стаття 210-1. Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію

Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Эту статью можно применить чуть ли не к каждому призывнику или военнообязанному.

Сотрудник военкомата обязан реагировать на нарушение призывниками и военнообязанными Закона Украины про «военную обязанность……». Если сотрудник военкомата не реагирует на такие нарушения, его можно привлечь вплоть до уголовной ответственности.

Существует так же уголовная ответственность.

Предусмотрена ст. 335 Уголовного кодекса Украины:

Стаття 337. Ухилення від військового обліку або спеціальних зборів

1. Ухилення військовозобов'язаного від військового обліку після попередження, зробленого відповідним військовим комісаріатом, -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

2. Ухилення військовозобов'язаного від навчальних (чи перевірних) або спеціальних зборів -

карається штрафом до сімдесят

Т.е., если Вам делалось предупреждение, Вас вполне могут привлечь по ст. 337 Уголовного кодекса Украины.

Стаття 335. Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу

Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу -

карається обмеженням волі на строк до трьох років.

Такая ответственность применяется в основном за нарушение постановки на учет при смене регистрации. Законом Украины про «военную обязанность и военную службу» предусмотрено, что если Вы меняете место жительства, Вы обязаны в течении 7ми дней встать на учет по новому месту и не позднее 3х дней сняться с учета с последнего места регистрации.

НО обязательным условием для привлечения к ответственности является то, что Вы должны были под роспись получать предупреждение военного комиссариата.

По административке судимость не предполагается, а вот если применяется уголовная ответственность, тогда – это судимость.

Есть такой нюанс, что если привлекается лицо к ответственности, а потом по истечении времени судимость погашается, в справке об отсутствии судимости всегда будет запись о том, что данное лицо привлекалось к уголовной ответственности по той или иной статье.

Так же может стоять вопрос розыска, если Вас предупреждали об ответственности.

Стаття 38. Обов'язки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, призовників і військовозобов'язаних щодо виконання правил військового обліку

3. Органи Національної поліції у встановленому законом порядку зобов’язані за зверненнями військових комісаріатів або органів місцевого самоврядування, що ведуть військовий облік, проводити розшук, затримання і доставку до військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, а також надсилати у двотижневий строк до військових комісаріатів або органів місцевого самоврядування, що ведуть військовий облік, відомості про випадки виявлення громадян, які не перебувають, проте повинні перебувати на військовому обліку.

Чисто теоретически Вы можете находиться в розыске. Вышлите мне свою фамилию, имя и отчество с датой рождения, желательно еще и ИИН. Я попрошу проверить людей в розыске Вы или нет.

Анализируя нормы законодательства, которые я Вам прислала, Вы грубо нарушаете Законодательство Украины и можете быть привлечены от административной до уголовной ответственности. Уголовная ответственность применится редко, а вот административная точно.

Стаття 36. Військовий облік громадян України, які перебувають за кордоном

Військовий облік громадян України, які тимчасово перебувають за кордоном, ведеться дипломатичними та консульськими представництвами України. Дипломатичні та консульські представництва України зобов'язані забезпечити прибуття до місця проживання на території України громадян України, які досягли повноліття і не мають відстрочки або не звільнені від призову на строкову військову службу, для проходження призовної комісії та сприяти поверненню військовозобов'язаних в Україну в разі проведення мобілізації та у воєнний час.

Как Вы видите из норм это статьи можно сделать выводы, что если встанете на консульский учет в стране, которой Вы проживаете, Вас могут «выдернуть» в Украину.

3. Військовий облік громадян України, які постійно проживають за кордоном, не ведеться.

Если Вы получите посвідчення на постоянное проживание, тогда, тогда Вас трогать не будут.

Стаття 37. Взяття на військовий облік, зняття та виключення з нього

3. Призовники та військовозобов'язані після прибуття до нового місця проживання зобов'язані в семиденний строк стати на військовий облік та не раніше ніж за три дні до вибуття з місця проживання знятися із зазначеного обліку.

Т.е. в ранее чем в трехдневный срок Вы обязаны были уведомить военкомат о Вашем отъезде и не позднее 7ми дней стать на консульский учет в стране, в которой проживаете.

4. У воєнний час виїзд призовників і військовозобов'язаних з місця проживання без дозволу районного (міського) військового комісаріату забороняється.

5. Зняттю з військового обліку призовників та військовозобов'язаних у військових комісаріатах (військовозобов'язаних Служби безпеки України у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України) підлягають громадяни України:

які вибувають на строк більше трьох місяців за межі України;

Соответственно, Вас должны снять с учета там, где Вы стояли на учете, но при этом Вы должны встать на учет в консульстве. И в случае Вашего возврата Вы должны возобновиться на военном учете.

Для информации о призыве во время мобилизации:

Так же данные вопросу регулирует следующее Постановление:

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 грудня 2016 р. № 921

Київ

Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних

19. Не підлягають взяттю на військовий облік призовників державними органами, підприємствами, установами та організаціями громадяни, які:

вибувають на строк більше трьох місяців за межі України;

30. У разі зняття (виключення) призовників і військовозобов’язаних із військового обліку виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад у картках первинного обліку ставляться відповідні відмітки.

Т.е. у Вас в военном билете должна быть отметка, что Вы сняты с учета в связи с тем, что выехали их страны и не находитесь в Украине уже более 3х месяцев.

Призовники і військовозобов’язані, які вибувають за межі України на постійне місце проживання, направляються виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад до районних (міських) військових комісаріатів для зняття їх із військового обліку та вилучення військово-облікових документів.

33. У разі отримання розпорядження районного (міського) військового комісаріату щодо оповіщення призовників і військовозобов’язаних про їх явку на призовні дільниці (пункти попереднього збору) для їх приписки до призовної дільниці, призову на військову службу або на збори військовозобов’язаних виконавчі комітети сільських, селищних та міських рад:

звертаються до органів Національної поліції щодо громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, для їх розшуку, затримання і доставки до районного (міського) військового комісаріату.

36. Державні органи, підприємства, установи та організації ведуть персональний облік призовників і військовозобов’язаних за місцем їх роботи (навчання).

42. У розділі “Відомості про військовий облік” особової картки призовників зазначається:

слово “призовник” - у підрозділі “група обліку”;

номер пункту (абзацу), частини та статті Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, за якими надається відстрочка від призову на строкову військову службу, і дата, до якої вона надається, - у підрозділі “перебування на спеціальному обліку”.

56. Районні (міські) військові комісаріати:

ведуть провадження у справах про адміністративні правопорушення стосовно осіб, відповідальних за ведення військового обліку в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, призовників і військовозобов’язаних, які порушують правила військового обліку;

повідомляють органам досудового розслідування про факти, які свідчать про вчинення кримінального правопорушення громадянами, які ухиляються від військового обліку, призову на строкову військову службу, на військову службу за мобілізацією або від проходження навчальних (перевірочних) зборів (додаток 12);

звертаються до органів Національної поліції для розшуку, затримання та доставки до районних (міських) військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку (додаток 13);

Взяття на військовий облік, зняття та виключення з військового обліку призовників і військовозобов’язаних у районних (міських) військових комісаріатах здійснюється за їх особистої присутності. При цьому взяття на військовий облік, зняття або виключення з нього здійснюється за умови наявності паспорта громадянина України та військово-облікових документів, визначених у пункті 16 цього Порядку.

(16. Військовий облік ведеться на підставі паспорта громадянина України та таких військово-облікових документів:

для призовників - посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Про взяття призовників і військовозобов’язаних на військовий облік, зняття та виключення з нього в їх військово-облікових документах проставляються відповідні відмітки.

57. Дипломатичні та консульські представництва України:

забезпечують прибуття до місця проживання на територію України громадян, які досягли повноліття і не мають відстрочки або не звільнені від призову на строкову військову службу, для проходження призовної комісії;

сприяють поверненню військовозобов’язаних в Україну в разі проведення мобілізації та у воєнний час;

повідомляють у семиденний строк з дня взяття на консульський облік або зняття з нього про призовників і військовозобов’язаних відповідним районним (міським) військовим комісаріатам за місцем перебування їх на військовому обліку;

ведуть військовий облік призовників і військовозобов’язаних, які перебувають на тимчасовому консульському обліку, за списком (додаток 14). Список зберігається в консульський установі протягом п’яти років;

проводять роз’яснювальну роботу із призовниками і військовозобов’язаними щодо виконання ними встановлених правил військового обліку;

повідомляють відповідним районним (міським) військовим комісаріатам про призовників і військовозобов’язаних, які порушують встановлені правила військового обліку.

59. Органи Національної поліції:

за зверненням районних (міських) військових комісаріатів здійснюють досудове розслідування стосовно ухилення військовозобов’язаних від військового обліку (додаток 12);

за зверненням органів місцевого самоврядування та районних (міських) військових комісаріатів здійснюють розшук, затримання і доставку до районних (міських) військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку (додатки 5, 13).

ПРАВИЛА

військового обліку призовників і військовозобов’язаних

1.         Призовники і військовозобов’язані повинні:

не змінювати місце фактичного проживання (перебування) з моменту оголошення мобілізації, а у воєнний час не виїжджати з місця проживання без дозволу військового комісара районного (міського) військового комісаріату, відповідних керівників СБУ або Служби зовнішньої розвідки;

особисто у семиденний строк прибувати до районних (міських) військових комісаріатів з паспортом громадянина України і військово-обліковими документами для зняття з військового обліку в разі вибуття в іншу місцевість до нового місця проживання, у службові відрядження, на навчання, у відпустку чи на лікування (строком понад три місяці за межі України), у разі зміни місця проживання в межах міста з переїздом на територію іншого адміністративного району;

особисто повідомляти у семиденний строк органам, в яких вони перебувають на військовому обліку, про зміну їх сімейного стану, стану здоров’я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади;

подавати щороку до 1 жовтня до районних (міських) військових комісаріатів документи, що підтверджують право призовників на відстрочку від призову на строкову військову службу.

3.Призовники і військовозобов’язані за порушення встановлених пунктами 1 і 2 цього додатка, а також за порушення законодавства про військовий обов’язок і військову службу, про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, умисне псування військово-облікових документів чи втрату їх з необережності, неявку за викликом до районних (міських) військових комісаріатів без поважних причин, за несвоєчасне повідомлення обліковому органу, де перебувають на військовому обліку, даних про зміну їх сімейного стану, стану здоров’я (після тривалого лікування хвороби та (або) хвороби, яка спричинила часткову (повну) втрату працездатності), адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади притягуються до адміністративної відповідальності у порядку, визначеному Кодексом України про адміністративні правопорушення.

5. Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу, призову за мобілізацією, військового обліку або спеціальних (перевірочних) зборів, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність згідно із законодавством.

Если идет речь о снятии с учета и постановку на учет в консульстве, перспективы не радужные. Из норм Закона и нормативных актов следует, что Вы должны лично являться в военный комиссариат, подавать оригинал Вашего паспорта, военный билет, подтверждающие документы, что Вы уезжаете за пределы страны более чем на 3 месяца.

Что касается постановки на учет в консульстве. Если у Вас нет права на отсрочку, то во время мобилизации Вас могут вернуть в Украину и отправить на прохождение службы.

Возможно попробовать провернуть подачу в военкомат нотариально заверенных документов родственниками по доверенности. Но опять таки возвращаемся к норме Закона, что если мобилизация, Вас могут вернуть.

За неподачу своевременных сведений об изменениях Ваших семейных обстоятельств, смене места жительства и так далее, Вас могут привлечь к административной ответственности.

Соответственно, есть один вариант, но это в том случае, если Вас не собираются привлечь к уголовной ответственности, но пока что я вижу только основания для административной ответственности, так как уголовная наступает после письменного предупреждения военного комиссариата.

Что касается «вклеивания фотографии». Вы получите айди карту. Фотографии не вклеивают.

Подводим итоги по военному комиссариату:

Вы вполне даже можете быть в розыске. Нет, не подумайте, я Вас не пугаю, но проверить информацию необходимо. К административной ответственности Вас точно привлеку. Обращайтесь индивидуально, если остались вопросы.С Уважением, Ирина!
Показать контакты
Получен гонорар: 5%
0
фото
FIND
Off-line ТОВ "ПРАВО НА ЯКІСТЬ" Команда юристів
юридическая компания
Киев
ответил 15.04.2019 10:31
Сначала ай-ди карта потом военкомат Звоните я вам проконсультирую


з повагою, Право На Якість
Показать контакты
Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 15.04.2019 10:31

Для получения паспорта гр.Украины в форме ID-карточки, Вам нужно обращаться в Центр предоставления административных услуг. После получения паспорта в форме ID-карточки, Вы должны обратиться в военкомат,чтобы Вас сняли с воинского учёта как призывника и поставили на воинский учёт,как военнообязанного запаса, пройти медкомиссию военкомата, так как нужно получить военный билет и привести документы в порядок согласно закона. Возможно при приходе в военкомат,Вас привлекут к административной ответственности по ст.210 Кодекса Украины об административных правонарушениях, в виде штрафа в сумме от 85 до 119 грн.. из-за неявок в военкомат.

Если вы не пойдете в военкомат вообще,то это будет нарушением воинского учёт и влечет за собой всё ту же административную ответственность по статье 210 Кодекса Украины об административных правонарушениях в виде штрафа в сумме от 85 до 119 грн..

Удачи.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович
Показать контакты
Получен гонорар: 15%
0
фото
FIND
On-line Петренко Евгений
юрист
Харьков (также Все регионы Украины)
ответил 15.04.2019 10:28

Доброго дня, Вам потрібно спочатку зробити ID-картку, а вже потім йти до військомату.

Якщо Ви не підете, то нічого страшного не станеться.С уважением, Евгений. Индивидуальные консультации - платные. Если Вам помог мой ответ, пожалуйста оставьте отзыв
Показать контакты
Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 15.04.2019 10:25

Для получения паспорта в форме ID-карточки,Вам не нужно посещать военкомат.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович
Показать контакты
Получен гонорар: 10%
0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 15.04.2019 10:17

Доброго дня!

Ви вірно розумієте, призову ви не підлягаєте. Чекати 28 років не потрібно.

Окрім адміністративної відповідальності у вигляду штрафу, більше нічого не загрожує.

Стосовно паспорту, - так. ви вірно розмірковуєте. Оскільки своєчасно вклейки фото не було, наразі лише ид картка.

Проблем з перетином кордону також не буде.Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной!
Показать контакты
Получен гонорар: 5%
0
фото
FIND
Off-line ТОВ "ПРАВО НА ЯКІСТЬ" Команда юристів
юридическая компания
Киев
ответил 15.04.2019 09:54
Ничего страшного не вижу .При пересичении границы никаких препятствий нет .Делаете ай-ди карту идете в военкомат получаете военный билет (медкомиссию нужно пройти )заплатите штраф около 119 грн. Так как вы живете за границей в дальнеешем вам нужно стать на консульский учет .Вы можете там получить и паспорта и все необходимые документы как гражданина Украины не забывайте об этом .


з повагою, Право На Якість
Показать контакты
Получен гонорар: 15%
0
фото
FIND
On-line Пасичная Ирина
адвокат
Днепропетровск (также Украина)
ответил 15.04.2019 09:53
ответ исправлен 15.04.2019 21:51

Призыву на срочную воинскую службу по возрасту  вы уже не подлежите. А вот сотоять на воинском учете, как военнообязанный вы должны, коль имеете гражданство Украины. В случе признания вас пригодным к воинской службе военномедицинской комиссией при военкомате, вас должны поставить на такой учет.Также могут призвать на воинскую службу, если в стране объявять всеобщую мобилизацию.. Но пока что вам ничего не грозит, так как мобилизации на сегодняшний день нет. В вашей стуации при приезде в Украину не должно быть проблем на границе и при получении нового паспорта. Ваш паспорт без фото в 25 лет является недействительным и подлежит замене. После получения нового паспорта можете идти в военкомат (при условии, что необходимо сняться с регистрации места жительства). Вероятность того, что вас привлекут к административной ответственности существует. Возможно заплатите административный штраф. Также пройдете медицинскую комиссию для определения пригодности к воинской службе. Препятствий для посещения вами Украины практически никаких нет ...... на сегодняшний момент. Показать контакты
Получен гонорар: 5%
0
фото
FIND
Off-line Lеgal Group Help
юрист
Харьков (также Киев,Днепр,Запорожье,Полтава,Одесса ,вся Украина)
ответил 15.04.2019 08:07
Добрый день,уважаемый гость. Да соглашусь с коллегами вы не подлягаете призыву и вам нужно будет получить Id карту ,но есть один нюанс у вас при оформлении потребуют документ с военкомата,а это штраф и прохождение медкомиссии ну и сборы возможно Если остались вопросы пишите в личку или звоните


Индивидуальная Консультация,дистанционное составление документов
Показать контакты
Получен гонорар: 20%
0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 15.04.2019 01:27

Да, Вы правильно понимаете, что не подлежите призыву на срочную воинскую службу, так как призыв до 27 лет, поэтому не нужно ждать 28 лет.

Кроме привлечения к административной ответственности по статье 210 Кодекса Украины об административных правонарушениях, в виде штрафа в ращмкре от 85 до 119 грн.,ив военкомате Вам ничего не должно грозить.

Риска при пересечении границы, в связи с указанными Вами обстоятельствами нет.

При походе в военкомат,обращаю Ваше внимание,что у Вас заберут приписное, могут привлечь к административной ответственности,как я указывал выше,после чего снимут с воинского учёта,как призывника и поставят на воинский учёт,как военнообязанного запаса,а перед тем как выдать военный билет,направят на медкомиссию военкомата, при этом, самое главное, что если медкомиссия военкомата признает Вас пригодным и Вас не будет оснований для получения отсрочки от возможного в будущем призыва по мобилизации (указаны в ст.23 Закона Украины"О мобилизационной подготовке и мобилизации"), Вам могут вручить мобилизационное распоряжение, где указано о явке в военкомат в течение 8 часов,в случае объявления призыва по мобилизации, с вклеиванием его в военный билет,с отметкой в военном билете о его вручении,под роспись в книге учёта,если же Вас признают непригодным или у Вас будут основания для получения отсрочки от возможного призыва по мобилизации,то мобилизационное распоряжение Вам не вручат.

При этом обращаю Ваше внимание, что Ваш паспорт гр.Украины в виде книжечки, уже недействительный,поэтому Вам нужно обращаться в Центр предоставления административных услуг и получить новый паспорт гр.Украины в форме ID-карточки.

В военкомат нужно идти только после замены и получения нового паспорта гр.Украины в форме ID-карточки, так как Вашу личность должны установить по уже действительному паспорту гр.Украины.

Нужна полная консультация алгоритм действий, пишите звоните.

Удачи.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович
Показать контакты
Получен гонорар: 5%
0
фото
FIND
Off-line Мотрук Евгений
юрист
Одесса (также вся Украина)
ответил 15.04.2019 01:19

Вам ні чого хвилюватися, приїзджайте будьласка на Батьківщину до рідних. Ваш призовний вік на строкову службу закінчився!С уважением, Евгений!
Показать контакты
Получен гонорар: 5%
0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
адвокат
Киев (также вся Украина)
ответил 15.04.2019 00:05

Чи вірно я розумію, що я більше не підлягаю призову на строкову службу? - да

Чи краще почекати до 28 років? не нужно

Крім штрафу за неявку за викликом до військкомату, мені нічого остерігатися? я думаю что и штрафа у вас не будет

Чи є якісь ризики, з якими я маю рахуватися, плануючи візит до України? в плане военкомата никаких

Маю на увазі перетин кордону, оформлення ID-картки, проживання у готелях тощо. - https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/id-oformlennya-pasporta-gromadyanina-ukrajni-u-formi-kartki-u-razi-obminu-pasporta-zamist-vtrachenogo-abo-vikradenogo.htmlС уважением Костромина Виктория, ИНДИВИДУАЛЬНЫЕ КОНСУЛЬТАЦИИ - ПЛАТНЫЕ
Показать контакты
Получен гонорар: 15%
0
фото
FIND
On-line Петренко Евгений
юрист
Харьков (также Все регионы Украины)
ответил 14.04.2019 23:58

Доброго вечора, листи були прості чи заказні? Ви розписувались за них?

Так, дійсно, якщо Ви своєчасно не вклеїли фотографію, то зараз потрібно буде змінити паспорт у вигляді книжечки на ID-карту.

Відповідно до ст. 18 ЗУ " Про військовий обов'язок і військову службу " у разі досягнення 27 років особа звільняється від призову на строкову службу. 

Тобто Ви не підлягаєте призову за віком.

Максимум, що на Вас може чекати - штраф до 17 гривень.

Підстав для притягнення до кримінальної відповідальності немає.

Можете жити спокійним життям, строк для притягнення до адміністративної відповідальності також вже сплив .С уважением, Евгений. Индивидуальные консультации - платные. Если Вам помог мой ответ, пожалуйста оставьте отзыв
Показать контакты

Доступные специалисты в области армии и мобилизации

Адвокат  Евгений Александрович
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
400 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp Чат WhatsApp

Реклама
Адвокат
Адвокат
Подробнее

Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее

Семейный адвокат
Семейный адвокат
Подробнее