Получите онлайн консультацию проверенных Юристов. Это просто
Юристы


Відстрочка від армії при народженні дитини

Відстрочка від армії при народженні першої дитини.



Доброго дня. Кілька днів назад народилася перша дитина, приблизно в цей же час прийшла повістка у військомат. Підскажіть будь-ласка, на який термін дається відстрочка від армії при наявності новонародженої дитини ?



пошук точної відповіді не дав. Десь пишуть на 1 рік, десь пишуть на 3 роки.

11.09.2018 19:24
49 грн.


фото
Off-line социальных гарантий. Юридическа защита
Юридическая компания / Харьков
Репутация: 0 / 380 64 отзыва
консультация
16. Призовники, яким надано відстрочку від призову на строкову військову службу, зобов'язані щороку до 1 жовтня подавати у районні (міські) військові комісаріати документи, що підтверджують їх право на відстрочку.
11.09.2018 20:41

фото
Off-line социальных гарантий. Юридическа защита
Юридическая компания / Харьков
Репутация: 0 / 380 64 отзыва
консультация
Але народження дитини не є підставою. "4) дитину віком до трьох років або дитину старшу трьох років, яка виховується без матері у зв'язку з її смертю або за рішенням суду; 5) двох і більше дітей; 6) дитину-інваліда; 7) дружину-інваліда; 8) вагітну дружину." 15. У випадках, не передбачених цим Законом, відстрочка від призову на строкову військову службу може бути надана призовникам згідно з рішеннями призовної комісії Автономної Республіки Крим, обласних та Київської міської призовних комісій за поданням районних (міських) призовних комісій. Стаття 17. Відстрочка від призову на строкову військову службу
обновлено 11.09.2018 21:29

фото
Off-line Владимир Ковальчук
Юридическая компания / Киев
Репутация: 53 / 380 104 отзыва
консультация
Вам могут дать если вы докажите что вы единственный кормилец в семье Комиссия выдает отстрочки
11.09.2018 21:08

Получен гонорар: 100%
фото
Off-line Евгений Александрович
Адвокат / Киев
Репутация: 376 / 380 1340 отзывов
консультация

До 3-х лет, см. ст. 17 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе". Для этого, нужно подавать заявление в военкомат, с приложением к нему копии паспорта, свидетельства о браке, свидетельство о рождении ребёнка. 

11.09.2018 23:36









"Top"

Задать вопрос Юристам