Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Антиконкурентні узгоджені дії

31.07.2013 15:31

АКУ виніс рішення про визнання дій двох підприємств антиконкурентними узгодженими діями, які стосуються встановлення цін реалізації товарів. Свої висновки АКУ обгрунтував тим, що у повідомленнях кожного підприємства про встановлення нових цін на продукцію міститься однаковий текст, а саме: частково зустрічається однаковий текст написання, ідентичне по суті економічне обгрунтування, різниця в датах встановлення цін -1 день.
Фактично текст частково однаковий (зустрічаються однакові тексти 2-х абзаців), але різний асортимент товарів, різні ціни товарів, різні дати введення нових цін, економічне обгрунтування однакове, т.я. однакові ринкові умови підприємств.
Прохання досвідчених юристів-практиків у таких справах, надати по можливості консультацію, чи правомірне рішення АКУ? На які докази, та нормативні акти посилатись у позовній заяві? Існує ідентична практика суду?
Однаковий текст листів на нашу думку -  часткове


Ответы юристов


0
фото
ответил 01.08.2013 22:30

Вопрос не простой, есть специфика.


0
фото
ответил 01.08.2013 22:29

Только не Админсуд, а Хозсуд.

Я, как бывший сотрудник Антимонопольного комитета, могу с Вами посотрудничать. Пишите в личку.


0
фото
Off-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 31.07.2013 18:27

Существует также практика обращения с исками об обжаловании решений АМКУ в админсуд!


0
фото
Off-line Юридическая фирма "А-ЮР" Антонюк Игорь
юридическая компания
Каменец-Подольский
ответил 31.07.2013 16:26

Доброго дня.

В першу чергу потрібно зясувати чи повязані дані підприємства, якщо  ні тоді, яку мету переслідували вчиняючи узгоджені дії (на думку антимонопольного комітету) та ще безліч питань які потрібно враховувати при вирішенні даного спору.Тобто, для повної та кваліфікованої відповіді потрібно ознайомитись з рішенням Антимонопольного комітету.

Але, в будь-якому разі необхідно звертатись з позовом про визнання недійсним рішення органу Антимонопольного комітету України. Позов подається до Господарського суду протягом двох місяців (будьте уважні не пропустіть строк, оскільки пропущений строк, в даній категорії справ, не поновлюється.)


0
фото
Off-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 31.07.2013 16:24

Ви ж самі зазначаєте, що різний асортимент товарів, різні ціни товарів, різні дати введення нових цін...про які антиконкурентні узгоджені дії може йти мова?!

Оскаржуйте в судовому порядку рішення АМКУ!

Раджу заявляти клопотання про призначення економічної експертизи (щоб експерт зазначив, що ціни повністю обгрунтовані), надати у випадку наявності копії актів перевірок ДПІ (податкові органи часто зазначають про те, що порушень порядку встановлення цін не виявлено)...ще можна провести перевірку інспекції по цінам, яка також ПОВИННА встановити відсутність будь-яких порушень...

В суд також необхідно буде надати детальні розрахунки цін з викладенням обгрунтуванням їх розміру.


0
фото
Off-line Цебак Іван
адвокат
Львов
ответил 31.07.2013 16:09

тут можна доказувати що це є паралельні дії учасників ринку викликані обєктивними обставинами на ринку 

праткика суду не однозначна, рекомендую найнти юриста для цієї справи

Консультации, которые могут быть Вам интересны

Споріднені особи
Ситуація, є чоловік і дружина чоловік директор одного підприємства, дружина засновник іншого, чи модуть вони брати участь в одному тендері. Чи не винекоє тут спорідненостей???
Реклама
Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат

Адвокат
Адвокат


Каталог документов

В данной категории пока нет документов для покупки