Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

В мене така ситуація мені 36 років і наданний час в мене нема жодного документа як зясувалося...

10.11.2018 12:37
в мене така ситуація мені 36 років і наданний час в мене нема жодного документа як зясувалося виявляетьсяс що я помер 16 років тому рідних в мене нема вже нікого хто змігби підтвердити що я то дійсно я Що мені робити в ці ситуації як підтвердити свою особу В дмсу в вінницькі обл відповіли що такої людини не існуе людина яка отримала свідотцтво про мою смерть працювала прокурором в немирівскому р-ні вінницької обл в пту де я навчався мені надали лише електронну довідку що я навчався там та серію диплому

Ответы юристов


0
фото
ответил 11.11.2018 18:56

Якщо свідоцтво про "Вашу смерть" витребував прокурор, то при його вироблені виникла велика підозра на злочинність або при цьому здійснювались значно злочинні дії. Прокурор його перевіряв і віддав на зберігання. Можете звернутись до прокуратури Немирівського району Вінницької області із проханням надати відомості про випадок видання сфальсифікованого свідоцтва про смерть, якщо вони їм відомі.

В міграційній службі Вам повідомили, що було видане сфальсифіковане свідоцтво про Вашу смерть. В державних реєстрах ж мають бути правдиві відомості про Вас. Можете написати, коли та за яких обставин Ви втратили свої документи?


0
фото
ответил 10.11.2018 20:25

Доброго вечора. Якщо Ви були потерпілим від злочинів, зокрема, Вам довго незаконно обмежували волю-свободу пересування, то зверніться до поліції, наприклад-районного відділення внутрішніх справ. В поліції попросіть надійно захистити Вас від злочинців та, якщо це можливо, відкрити кримінальну справу проти них. До соціальних працівників можете звернутись для допомоги в налагодженні життя. Якщо ті злочинці відібрали у Вас документи-виробіть у відповідних органах нові документи чи дублікати та зберігайте їх так, щоб їх у Вас ті злочинці не відібрали.

Вам потрібно влаштуватись на роботу і мати свої гроші, майно тощо. Родичі у Вас мають бути, з кимось з них підтримуйте приязні відносини. Якщо у Вас є деякі психічні розлади-зверніться (в поліклініці тощо) до законослухняних на вигляд психіатрів і попросіть їх амбулаторно, не стаціонарно відносно швидко вилікувати Вас, щоб Ваш стан психічного здоров'я значно покращився.


0
фото
Off-line Цалцалко Ирина
юрист
Львов (также Киев, Одесса и вся Украина)
ответил 10.11.2018 13:22
Вы явно что-то не договариваете. А чтоб помочь, нужно знать правду

0
фото
Off-line Цалцалко Ирина
юрист
Львов (также Киев, Одесса и вся Украина)
ответил 10.11.2018 13:18
ответ исправлен 10.11.2018 13:22

Добрый день!

Где Вы получали паспорт помните? Обращайтесь туда, поднимайте архив. 

Как может быть такое, что в 36 лет никто не может подтвердить Вашу личность? Вы где-то жили, где-то учились, работали, в конце концов. 

Если Вы признаны умершим 16 лет назад, то это могло произойти только по решению суда. Значит, кто-то подал заявление, чтоб признать Вас безвестие пропавшим, а по истечении определенного срока через суд признали умершим.

Ищите, какой суд вынес такое решение. Обращайтесь в полицию. Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

Здравствуйте,у меня такая ситуация.На днях я узнал что в банке у меня есть кредит,тоисть (Идея...
Здравствуйте,у меня такая ситуация.На днях я узнал что в банке у меня есть кредит,тоисть (Идея банк) о котором я и не знал,оформил на меня кредит.На звонок горячей линии...

Шановні адвокати, у мене така ситуація пропрацювала 11 років на приватного підприємця...
Доброго дня! Шановні адвокати, у мене така ситуація пропрацювала 11 років на приватного підприємця без трудової книжки з 23.05.18 цей підприємець склав зі мною договір в договорі...
Реклама
Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат
Подробнее

Адвокат
Адвокат
Подробнее