Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Затишанська селищна рада Захарівського району Одеської області звертається до Вас за допомогою у...

11.10.2018 16:51
Платный вопрос - 99 грн. Автор вопроса определит, какая консультация юриста ему помогла и кому передать вознаграждение!
Затишанська селищна рада Захарівського району Одеської області звертається до Вас за допомогою у вирішенні питання щодо освоєння у 2018 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт.

По справі: Постановою КМУ від 15.11.2017 року №877 (далі – Постанова) передбачено надання у 2018 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в тому числі і на забезпечення житлом дітей-сиріт. Основні вимоги до житлових об’єктів - Загальна площа житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа, придбаного за рахунок субвенції, не може перевищувати 40 кв. метрів та гранична вартість не повинна перевищувати опосередковану вартість спорудження 1 кв. метра загальної площі житла в населеному пункті, де будується або буде придбано соціальне житло, житло для дітей-сиріт.

Для визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2018 році субвенцію в обласних державних адміністраціях створені відповідні комісії.

На розгляд комісії Одеської обласної державної адміністрації селищна рада надала пакет документів на житлові будинки для придбання у власність дітям – сиротам, які обліковуються на квартирному обліку.

Враховуючи той факт, що на території селищної ради знаходиться незначна кількість багатоквартирних будинків, селищна рада може придбати у власність дитини – сироти лише будинки садибного типу. Як правило , до загальної площі таких будинків, крім площі житлових кімнат, кухні включають площу коридору, веранди, сіней, тощо. Тому, в сільській місцевості житловий об’єкт, який 100 - відсотково відповідає вимогам Постанови в частині житлової площі, знайти практично неможливо.

Тому на розгляд комісії надані документи на житлові об’єкти, загальна площа в яких перевищує 40 кв. метрів, але його вартість значно менше граничної вартості житла. Тобто, житлові об’єкти повністю відповідають вимозі Постанови щодо граничної вартості житла, але їх загальна площа перевищує встановлені норми. Власники будинків надали згоду на дарування частини площі, що перевищує граничну. Кошти в сумі 542,4 тис.грн надійшли до бюджету селищної ради, але виникли труднощі нотаріального оформлення відчуження нерухомого майна частинами та в освоєнні коштів.

В той же час в Постанові зазначено, якщо площа житлового об’єкта менша або більша від установленого розрахункового розміру, але її вартість не перевищує граничну, комісія приймає рішення на користь більшої житлової площі.

За відповідними роз’ясненнями селищна рада двічі зверталась до Міністерства соціальної політики України, але, на жаль, відповідь не надійшла.

Виходячи з вищезазначеного, просимо Вас сприяти отримати відповідні роз’яснення та надати юридичну допомогу, так як від цього залежить своєчасне забезпечення житлом найбільш незахищеної верстви населення та реалізація державної політики у сфері інтересів дітей – сиріт.


Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
Off-line Lеgal Group Help
юридическая компания
Харьков (также Киев,Днепр,Запорожье,Полтава,Одесса ,вся Украина)
ответил 13.10.2018 09:10
Добрый день уважаемый гость. Варианты возможны в данном случае разные и дарение и купля продажа и обмен.Вышлите Документы проконсультируем Если остались вопросы -Звоните


Индивидуальная Консультация,дистанционное составление документов ☎️+380677063002 ☎️ +380996665882
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Бічук Анастасія
юрист
Мелитополь (также другие города Украины)
ответил 12.10.2018 07:42
ответ исправлен 12.10.2018 10:59

Доброго ранку! 

Як саме селищна рада зверталась до Міністерства для отримання роз'яснення? І чома саме вирішили піти шляхом дарування частини? Надсилайте документи для отримання консультації.  


Получен гонорар: 100%
0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 11.10.2018 21:11

Добрий день!

В вашму випадку 100% немає необхідності в даруванні, адже постановою чітко передбачено що, якщо площа житлового об’єкта менша або більша від установленого розрахункового розміру, але її вартість не перевищує граничну, комісія приймає рішення на користь більшої житлової площі.

Ідіть до нотаріуса та укладайте купівлю-продаж.

Я так розумію що це цитата з якогось листа, тому більше деталей на пошту не завадить.Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной! Тел.: 0503202873, Почта: ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Кірюшини  Артем і Наталья
PREMIUM
Off-line Кірюшини Артем і Наталья
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

Раздел имущества.
Добрый день. У меня был развод и раздел имущества. Бывшая жена присвоила совместно нажитые деньги . Суд разделил эти деньги .- ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ ІМЕНЕМ ...
Реклама
Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат

Адвокат
Адвокат