Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Рішенням Адміністративного суду за зверненням ГУ ДФС заблоковані рахунки підприємства, внаслідок...

04.10.2018 00:57
Платный вопрос - 99 грн. Автор вопроса определит, какая консультация юриста ему помогла и кому передать вознаграждение!
Рішенням Адміністративного суду за зверненням ГУ ДФС заблоковані рахунки підприємства, внаслідок чого робота підприємства повністю зупинена.
Які можуть бути ДІЄВІ варіанти виходу із ситуації за наступних умов:
1. Апеляційне оскарження протерміновано, як виявилось за обставин що оскаржуване рішення було проголошено у ВІДКРИТОМУ засіданні без резулятивної частини, а фактично надійшло керівнику звісно пізніше, після чого було звернення до Апеляції та відмова. (Однак згідно ст271 КАС України рішення по данних справах проголошується повністю, та копії судових рішень невідкладно видаються учасникам справи - чого не було зроблено)

2. Органами ДФС предявлено рішення суду про зупинення видаткових операцій в банківські установи після двох місяців коли його було оголошено.
2.1 В звязку з відсутністю на підприємстві податкового боргу чи розпочатої/закінченої перевірки - у ДФС відсутні підстави для застосування данних заходів передбачених підпунктами 20.1.33, 91.4 Податкового кодексу як механізм забезпечення стягнення грошових коштів до бюджету. І в данній ситуації може трактуватися лише як тиск, та містити ознаки кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.365 КК України.
Робота підприємства зупинена. У виплаті заробітної плати працівникам підприємства та сплаті податків - банком відмовлено, адже виконує абсурдне рішення суду буквально, порушуючи конституційні права громадян.

3. В резулятивній частині рішення адміністративного суду зазначено лише (дослівно):
Зупинити видаткові операції платника податків на розрахункових рахунках ПП "А"
Рішення допустити до НЕГАЙНОГО виконання.
Рішення суду першої інстанції набирає сили в порядку, визначеному ст.283КАС України.
В рішенні не зазначено жодних банківських реквізитів згідно яких зупиняються видаткові операції, та строк протягом якого зупиняються видаткові операції, а відтак видаткові операції зупиненні на не визначений час, безстроково. Тобто порушено п.9 ст.283 КАС- не зазначено порядок вчинення дій, визначених рішенням;

Ответы юристов


0
фото
ответил 04.10.2018 18:52

У Вас є декілька шляхів:

1. допустити податкового керуючого до складання акта опису.

2.Якщо видаткові операції зупинені вже більше, ніж на два місяці, Вам варто послатися на статтю 91.4 ПКУ

3.Звернутися до суду із адміністративним позовом про дострокове скасування зупинення видаткових операцій (стаття 91.4 ПКУ)


0
фото
PREMIUM
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Киев (также Одесса, Днепр, Львов)
ответил 04.10.2018 10:02

Доброго дня!

Ви описуєте події, як людина яка повністю знає матеріали справи, предмт та суть оскарження.

В той же час, бажаєте отримати дійсно дійєві поради та механізми протидії від адвоката, надаючи лише йому інформація через призму вашого сприйняття.

Дійєвий механізм у війні з ДФС може бути і через звернення до бізнес-обмудсмена і до ЕВА.

Все ж таки характе вашого спору потрібно розуміти.

Тому якщо вам дійсно потрібна правова допомога, звертайтесь.Если Вы не способны защитить свои права от посягательств агрессора, его требованиям и оскорблениям не будет конца. Хочешь защититься? Свяжись со мной!
Показать контакты
0
фото
FIND
On-line Шишкин Алексей
юридическая компания
Харьков
ответил 04.10.2018 09:54

Вы теряете время по таким вопросам надо работать с юристом от начала и до конца. Сейчас вы задали вопрос, но никто не может изучить ваши документы и соответственно дать вам реальный вариант выхода из ситуации поскольку все уже случилось. Я не претендую даже на часть гонорара, но я уверен вы не получите ни одного реального ответа, который сможет вам помочь. Берите юриста и занимайтесь с ним с документами в руках, можете выбрать его на этом сайте.С Уважением Шишкин Алексей
Показать контакты
Получен гонорар: 50%
0
фото
Off-line Бобров Александр
юрист
Краматорск (также Вся Украина)
ответил 04.10.2018 09:08

Добрий день.  Згідно з ч.3 ст. 298 КАСУ апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 295 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку. 

Суд апеляційної інстанції відмовляє у відкритті апеляційного провадження у справі, якщо скаржником у строк, визначений судом, не подано заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження або наведені підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження визнані судом неповажними (пункт 4 частини 1 статті 299 КАС України ( N 2747-IV)).

Отже, у випадку пропуску строку апеляційного оскарження підставами для розгляду апеляційної скарги є лише наявність поважних причин (підтверджених належними доказами), тобто обставин, які є об'єктивно непереборними, не залежать від волевиявлення особи та пов'язані з дійсними істотними перешкодами чи труднощами для своєчасного вчинення відповідних дій. (Постанова ВСУ від 20 квітня 2018 року №822/2337/17).

Потрібно додати клопотання про зупинення виконання рішення у зв’язку із його оскарженням з урахуванням вагомих причин.

Відповідно до ст. 129-1 Конституції України судове рішення є обов’язковим до виконання. Держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом порядку. Для зупинення виконання судових рішень, яке допускається як виняток, повинні бути вагомі причини. (Ухвала Верховного Суду від 01.03.2018 № 826/27919/15)


Получен гонорар: 50%
0
фото
FIND
Off-line Островський Роман
юрист
Киев
ответил 04.10.2018 07:47

Доброго дня!

Наскільки я зрозумів, апеляційну скаргу було залишено без руху. Ви пропустили строки апеляційного оскарження? 

Відповідно до ч. 3 ст. 298 КАС, апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 295цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.

Додатково до цеї заяви потрібно додати клопотання про зупинення виконання рішення у зв’язку із його оскарженням. 

Ви можете додати до вашого питання номер справи?З повагою, Островський Роман
Показать контакты

Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Кірюшини  Артем і Наталья
PREMIUM
Off-line Кірюшини Артем і Наталья
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

Підсудність Окружному адміністративному суду
Окружний адміністративний суд м. Києва повернув позовну заяву. Суть позовних вимог (коротко): 1. Визнати не чинним та скасувати Подання МВС України про призначення пенсії, яке...
Реклама
Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат

Адвокат
Адвокат