Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Скажіть будь ласка, якщо змінити прізвище за власним бажанням, чи потрібно якісь документи з...

16.09.2018 20:52
Скажіть будь ласка, якщо змінити прізвище за власним бажанням, чи потрібно якісь документи з військомату?

Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 17.09.2018 06:34

Для этого, нужно обращаться в ЗАГС, документы из военкомата не нужны. Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Власенко Татьяна
адвокат
Днепропетровск (также Вся Украина)
ответил 16.09.2018 23:01

Доброго вечора!

Перелік документів для зміни прізвища за власним бажанням не містить будь-яких документів з військомату.

Щоб змінити ім'я або прізвище, необхідно подати заявку на порталі iGov.org.ua (https://igov.org.ua/subcategory/1/1/situation/16  ) або звернутися ДРАЦС за Вашим місцем проживання.

До заяви додаються: паспорт громадянина України;свідоцтво про народження;свідоцтво про шлюб (якщо Ви перебуваєте в шлюбі);свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо шлюб розірвано);свідоцтва про народження дітей (якщо Ви маєте неповнолітніх дітей);свідоцтва про зміну Вашого імені, імені батька чи матері, якщо вони були раніше змінені;Ваша фотокартка;квитанція про сплату державного мита.

Щоб підтвердити достовірність поданих Вами документів, відділ ДРАЦСу додає до них копії відповідних актових записів цивільного стану або витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. При необхідності направляє запити в архіви інших відділів ДРАЦС.

Також РАЦС направляє запит до органів внутрішніх справ за Вашим місцем проживання. На основі отриманих даних ДРАЦС протягом трьох місяців готує висновок про дозвіл змінити ім'я або відмову і направляє його Вам. В окремих випадках термін розгляду Вашої заяви може бути подовжений ще на три місяці.

Після отримання дозволу Вам (протягом трьох місяців) необхідно звернутися в ДРАЦС для складання актового запису про зміну імені або прізвища. Якщо Ви цього не зробите без поважних причин, дозвіл втратить силу.

При державній реєстрації зміни імені або прізвища Вам видається свідоцтво про зміну імені. З моменту зміни прізвища чи імені Вам необхідно отримати нову довідку про присвоєння ІПН та внести всі необхідні зміни в документи: договори, заповіти, банківські відомості і т.д. Також Вам необхідно протягом місяця після зміни імені або прізвища змінити закордонний паспорт.

При реєстрації нового імені або прізвища до актових записів цивільного стану, складених стосовно Вас і Ваших неповнолітніх дітей, зміни НЕ вносяться, крім передбачених законом випадків, а також повнолітніх дітей.

З повагою,

адвокат Тетяна Власенко


0
фото
Off-line Торхова Анастасия
юрист
Киев (также Украина)
ответил 16.09.2018 22:19

Доброго дня! За ст. 295 Цивільного кодексу України фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на власний розсуд змінити своє прізвище та (або) власне ім'я. Відповідно до Порядку державної реєстрації зміни прізвища, власного імені та по батькові громадян України необхідно надати:

- заяву на зміну імені;

- свідоцтво про народження заявника;

- свідоцтво про шлюб (у разі, коли заявник перебуває у шлюбі);

- свідоцтво про розірвання шлюбу (у разі, коли шлюб розірвано);

- свідоцтва про народження дітей (у разі, коли заявник має малолітніх або неповнолітніх дітей);

- свідоцтва про зміну імені заявника, батька чи матері, якщо воно було раніше змінено;

- фотокартку заявника та квитанцію про сплату державного мита, у розмірі 5 грн. 10 коп.

За державну реєстрацію повторної зміни імені, не пов'язаної з реєстрацією шлюбу держмито стягується у розмірі 51 грн. Заява про зміну імені відділом державної реєстрації актів цивільного стану розглядається у тримісячний строк з дня її подання. Підставами для відмови у зміні імені є: перебування заявника під слідством, судом, адміністративним наглядом; наявність у заявника судимості, яку не погашено або не знято в установленому законом порядку; офіційне звернення правоохоронних органів іноземних держав про оголошення розшуку заявника; подання заявником неправдивих відомостей про себе.

З повагою, Торхова Анастасія.


Доступные специалисты в области административного права

Кірюшини  Артем і Наталья
PREMIUM
Off-line Кірюшини Артем і Наталья
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо я зараз напишу заповіт на пай на одну людину,...
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо я зараз напишу заповіт на пай на одну людину, а згодом через пару років щось зміниться і я перепишу на іншу людину цей пай чи буде дійсний...

Привіт!Скажіть будь ласка,якщо машина куплена по тех.паспорту у шлюбі,вона при розлученні ділиться?
Привіт!Скажіть будь ласка,якщо машина куплена по тех.паспорту у шлюбі,вона при розлученні ділиться?

Скажіть будь ласка ,якщо я хочу змінити прізвище зараз на інше, але в мене зараз...
Доброго ня. Скажіть будь ласка, якщо я хочу змінити прізвище зараз на інше, але в мене зараз подала в суд документи про розірвання шлюбу, чи мені потрібно...
Реклама
Адвокат
Адвокат

Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат