Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Возьмут ли в школу без форми 086-1/0?

29.08.2018 08:34
Возьмут ли в школу без форми 086-1/0?

Ответы юристов


0
фото
Off-line Бічук Анастасія
юрист
Мелитополь (также другие города Украины)
ответил 29.08.2018 09:18

Доброго ранку!

У відповідності до частини 2 статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" 13 травня 1999 року № 651-XIV зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

Стаття 22 вищенаведеного закону передбачає, що заклади охорони здоров'я разом з органами управління освітою та органами охорони здоров'я щорічно забезпечують безоплатний медичний огляд учнів (вихованців), моніторинг і корекцію стану здоров'я, проведення лікувально-профілактичних заходів у закладах загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типів і форм власності.

                                         ЗАТВЕРДЖЕНО                              постановою Кабінету Міністрів України                                   від 8 грудня 2009 р. N 1318

                             ПОРЯДОК    здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів

  4.  Обов’язкові медичні профілактичні огляди учнів навчальних закладів  проводяться  щороку  медичними  працівниками  у закладах охорони здоров’я.
 У  разі  проживання  учнів  у віддаленій від закладів охорони
здоров’я  місцевості зазначені огляди проводяться щороку медичними
працівниками у навчальних закладах на підставі рішення відповідних
структурних  підрозділів  з  питань  охорони  здоров’я та з питань
освіти місцевих держадміністрацій.

  5. Під  час  обов'язкових  медичних  профілактичних   оглядів лікарі  оглядають учнів та проводять обстеження,  роблять висновок про  стан  їх  здоров'я,  визначають  групу  для  занять  фізичною культурою, дають рекомендації щодо додаткових обстежень, лікування (за   наявності   показань),   профілактичних   щеплень,   режиму, харчування та здійснення інших заходів.


0
фото
Off-line Литвиненко Александр
юрист
Киев (также Бердичев, Житомир,)
ответил 29.08.2018 09:16

Увы, нет(



Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Кірюшини  Артем і Наталья
PREMIUM
On-line Кірюшини Артем і Наталья
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp


Консультации, которые могут быть Вам интересны

Возьмут ли на контракт без срочки
Здравствуйте. В июне заканчиваю колледж, 24-го августа исполняется 20 лет, срочную не служил. Слышал что на контракт, без срочной службы не возьмут если тебе уже исполнилось 20...

Скажите пожалуйста может ли директор школы без моего ведома давать мой домашний адрес и телефон...
Скажите пожалуйста может ли директор школы без моего ведома давать мой домашний адрес и телефон другим родителям.

Здравствуйте. Моего ребёнка не пускают в школу без прививок. Это законно? Как мне поступить в этой...
Здравствуйте. Моего ребёнка не пускают в школу без прививок. Это законно? Как мне поступить в этой ситуации?

Моего здорового ребенка не пускают в школу без прививки. Как мне защитить права моего ребенка?
Моего здорового ребенка не пускают в школу без прививки. Как мне защитить права моего ребенка?




Реклама
Виктория Костромина - адвокат
Виктория Костромина - адвокат

Адвокат
Адвокат