Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Депутати сільської ради попередніми сесіями дали згоду на виготовлення проекту...

24.08.2018 07:40

ДОБРИЙ ДЕНЬ. Депутати сільської ради попередніми сесіями дали згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0469 га для ведення садівництва у власність, присвоїли адресу земельній ділянці, землевпорядник надала всі необхідні документи для виготовлення проекту. Коли принела проект на затвердження, написала заяву на сесію, надала необхідні документи. Прийшов лист з датою та вихідним номером з відповіддю, дослівно: "На Ваш вх. № 799/02-17 від 31.07.2008р. сільська рада повідомляє, що під час проведення чергової 37-ї сесії 7-го скликання рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки депутами не прийнято." підпис сільського голови. на запитання чому в листі не вказано причину відмови, секретар сесії відповів, дослівно: "Депутати не зобов,язані переді мною звітувати про приняті ними рішення." питання: 1. Чи правомірна відповідь про відмову без вказання причини? 2. Що мені далі робити? Заздалегідь вдячна!

Ответы юристов


0
фото
Off-line Дедухов Евгений
Харьков (также Николаев, Киев, Одесса)
ответил 24.08.2018 09:52
ответ исправлен 24.08.2018 09:55

1. Нажаль законом детально не врегульовано це питання. Якщо на етапі погодження проекту землеустрою сільською радою у висновку про відмову має бути надано вичерпний перелік недоліків проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та розумний строк для усунення таких недоліків (див. ч.8 ст.186.1 Земельного кодексу). То на етапі затвердження проекту землеустрою рішенням сільської ради, передбачено, що підставою відмови у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки може бути лише його невідповідність вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів (див. ч.13 ст.123 ЗК). Таким чином, не визначено обов'язку сільської ради пояснювати причину відмови у затверджені проекту. Але, принаймні, ви маєте право знати на підставі яких актів була дана така відмова.

2. Тому, якщо в листі не зазначено нормативно-правових актів якими керувалася рада при прийнятті рішення про відмову, і на ваші звернення вам не надають таку інформацію, ви можете оскаржити таку відмову до суду. 


Доступные специалисты в области административного права

Адвокат Тимошенко Владислав
PREMIUM
Off-line Адвокат Тимошенко Владислав
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций