Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Правда ли что аттестат за полное среднее образование выдают после 18 лет?

12.07.2018 18:57
Платный вопрос - 50 грн. Автор вопроса определит, какая консультация юриста ему помогла и кому передать вознаграждение!

Доброго времени суток! Как можно забрать аттестат за полное среднее образование после 2 курса училища в 17 лет?
Мне не хотят отдавать аттестат без родителей так как мне нет 18 лет. Но родители не могут явиться в связи с тем, что оба за границей. Что делать в данной ситуации? Правда ли что аттестат за полное среднее образование выдают после 18 лет или с родителями ? Или же самой можно забрать его?





Ответы юристов


Получен гонорар: 30%
0
фото
PREMIUM
On-line Уварова Анастасия Евгеньевна
юрист
Харьков (также Киев,Днепр,Запорожье,Полтава,Одесса ,вся Украина)
ответил 14.07.2018 16:14
Добрый день уважаемый гость. Вы сами можете его забрать ,напишите заявление на имя директора в 2 экземпляра и на втором попросите поставить печать. С пожеланиями удачи и хорошего настроения!


Индивидуальная консультация.Дистанционная помощь в составлении документов,представление ваших интересов ☎️ +380677063002 ☎️ +380663764787
Показать контактную информацию
Получен гонорар: 40%
0
фото
PREMIUM
Off-line Островський Роман
юрист
Киев
ответил 12.07.2018 22:45

Доброго вечора!

Враховуючи п.1.3 Наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію студентів з предметів загальноосвітньої підготовки у вищих навчальних закладах I-II рівнів акредитації, які здійснюють підготовку кадрів на основі базової загальної середньої освіти" № 675

1.3. Предмети загальноосвітньої підготовки вивчаються у вищих навчальних закладах одночасно із дисциплінами освітньо-професійної програми підготовки молодшого спеціаліста під час перших двох курсів. Атестати про повну загальну середню освіту замовляються і одержуються вищим навчальним закладом в уповноваженого Міністерством освіти і науки України органу після закінчення студентом другого курсу (після повного опрацювання програми загальноосвітньої підготовки) і зберігаються в особовій справі студента до закінчення ним навчання.

А також, враховуючи п.67 ПОЛОЖЕННЯ про загальноосвітній навчальний заклад згідно Кабінету Міністрів України № 778

62. Учням (вихованцям), які закінчили старшу школу 11-й (12-й) клас або відповідний курс у професійно-технічному або вищому навчальному закладі I-II рівня акредитації, видається атестат про повну загальну середню освіту.

Ви маєте повне право отримати атестат про повну середню освіту після закінчення другого курсу. В даному випадку, твердження керівництва навчального закладу є такими, що не відповідають законодавству і порушують ваші права.



З повагою, Островський Роман. Деталі за телефоном: 067 328 37 39
Показать контактную информацию
Получен гонорар: 30%
0
фото
On-line Бобров Александр
юрист
Краматорск (также Вся Украина)
ответил 12.07.2018 19:21

Добрий день. Відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад (Постанова Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №778), учням (вихованцям), які закінчили старшу школу 11-й клас або відповідний курс у професійно-технічному училищі або вищому навчальному закладі І-ІІ рівня акредитації видається атестат про повну загальну середню освіту.

Закон України "Про Освіту" встановлює, що ІІ рівнем акредитації володіють коледж та прирівняні до нього навчальні заклади.

 Ви маєте право отримати атестат і забрати свої документи після отримання повної середньої освіти. 


Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Адвокат Тимошенко Владислав
PREMIUM
Off-line Адвокат Тимошенко Владислав
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp







Реклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир






x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций