Задайте свой вопрос юристам со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Шлюб з іноземцем

15.01.2018 14:59
Доброго дня!

Я громадянка України. Мені 19 років і я маю намір вийти заміж за 22-річного Марокканця в кінці червня поточного року (дуже хочемо: субота, 30 червня). Мій наречений не був одруженим і т. д. Реєстрація шлюбу проходитиме в м. Умань. На жаль, до 20 червня 2018 року наречений не зможе приїхати в Україну для подачі документів. А виїхати в Марокко нам необхідно приблизно 4-5 липня 2018 року. Отже, на все у нас буде близько 15 днів. Але, як нас запевнили, процедура тривала (плюс українка та іноземець). Також в Умані немає послуги "Шлюб за добу". У РАЦСі ми з батьками були двічі, і двічі надали різну інформацію. Простими словами, нам потрібно готувати місце весільної церемонії (за тиждень точно неможливо), а нам не дають гарантій щодо того, що все можна зробити за 7-8 днів до бажаної дати реєстрації.1. Чи можу я подати документи у РАЦС без присутності нареченого? (спочатку сказали, що можна, а через 2 тижні запевнили, що такого не говорили). Читала щось про онлайн-заяву, чи особливе доручення...2. Скільки нотаріално завірених перекладів паспорту потребує мій майбутній чоловік ? ( спочатку казали, що лише один, а згодом -- 2 переклади, і копія ідентичного перекладу неможлива, а потрібна повторна процедура, і дуже швидко)3. Скільки перекладів іменного квитка, де є дата повернення в Марокко ( і чи нотаріально завірених?) потрібно для нареченого ? (Це, наскільки пояснили, дуже скорочує терміни і за тиждень , а не місяць, можна зареєструвати шлюб)4. Нам нічого не сказали про легальне перебування, але на всіх сайтах пишуть, що потрібен документ, який це засвідчує. Який саме документ мається на увазі?5. Чи потрібні які-небудь інші документи зі сторони нареченого ( свідоцтво про народження, водійські права, ідентифікаційний код і т. д.) чи дії, які гарантували б нам вчасну і швидку реєстрацію?Буду вельми вдячна за Вашу допомогу. Надіюся, що все правильно пояснила.

Ответы юристов


0
фото
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 15.01.2018 15:21

Доброго дня!

Для реєстрації шлюбу необхідно вільне волевиявлення обох сторін (майбутнього подружжя). 

Відповідно до ст.2 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", іноземці та особи без громадянства мають ті ж права і свободи, що і громадяни України, якщо інше не передбачено Конституцією та законами України, а також міжнародними договорами України. 

Таким чином, без присутності нареченого Ви не можете подати заяву до РАЦС.

Документи, які необхідні Вам - заява до РАЦС про бажання укласти шлюб, Ваш паспорт, паспорт нареченого (оригінал і нотаріально завірений переклад). 

Законною підставою для перебування на території України є посвідка на тимчасове або постійне проживання, віза, паспорт (у залежності від того, яка мета перебування та терміни). 

Про наявність послуги "Шлюб за добу" потрібно уточнювати у кожному окремому закладі РАЦС. Якщо у Вашому місці немає такої можливості, то Ви можете зареєструвати шлюб у місті, де надається така послуга.

За детальнішою консультацією звертайтеся до нас за номером, який вказано нижче або пишіть до нас на e-mail.

З повагою, асистент адвоката Тетяна


Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp

Купить готовую ООО
Все районы Киева
С НДС, Быстрое переоформление, Низкая цена

Подробнее
Регистрация ООО (ТОВ)
Стоимость 1850 грн

Заказать
Реклама
Юридические услуги
Юридические услуги

Правовая помощь адвоката
Правовая помощь адвоката

x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций