Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

В мене при обшуку виявили 2 рослини сухі коноплі і три тротилові шашки. Що мені за це загрожує, чи...

05.01.2018 14:49
в мене при обшуку виявили 2 рослини сухі коноплі і три тротилові шашки. Що мені за це загрожує, чи посадять мене.


Комментарии автора вопроса

05.01.2018 15:14      комментарий относится к Чернецкая Елена
возможно чтоОтветы юристов


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокат
Киев (также Украина и временно оккупированные территории)
ответил 06.01.2018 21:43

Додам.

1) Особи, які допустили злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів несуть адміністративну та кримінальну відповідальність.

   Так, згідно статті 305 Кримінального кодексу України,  контрабанда наркотичних засобів,психотропних речовин,їх аналогів або прекурсорів карається позбавленням волі на строк від трьох до дванадцяти  років , з конфіскацією наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, що були предметом контрабанди, та  конфіскація майна.

Стаття 309. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту  караються штрафом від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк від двох до восьми років.

Стаття  310. Посів або вирощування снотворного маку чи конопель тягнуть за собою кримінальну відповідальність у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або арештом на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк від трьох до семи років.

Стаття  315. Схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів карається обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк від двох до дванадцяти років.

Стаття 316. Незаконне публічне вживання наркотичних засобів карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

Стаття 317. Організація або утримання місць для незаконного вживання , виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення з цією метою-караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Стаття 319. Незаконна видача рецепта на право придбання  наркотичних засобів або психотропних речовин караються штрафом до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти  до двохсот сорока годин, або арештом на строк трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стаття 322. Незаконна організація або утримання місць для вживання одурманюючих засобів караються штрафом від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Стаття 323. Спонукання неповнолітніх до застосування допінгу-карається штрафом до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. , або позбавленням волі на строк до п’яти років.

Стаття 324. Схиляння неповнолітніх до вживання одурманюючих засобів, що не є наркотичними або психотропними чи їх аналогами-карається обмеженням волі на строк до трьох років , або позбавленням волі на той самий строк.

   Згідно статті 44 Кодексу України про Адміністративні правопорушення, незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах - тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

  Особа, що добровільно здала наркотичні засоби або психотропні речовини, які були у неї в невеликих розмірах і які вона виробила, виготовила, придбала, зберігала, перевозила, пересилала без мети збуту, звільняється від адміністративної відповідальності за дії, передбачені цією статтею.

  Примітка. Невеликий розмір наркотичних засобів та психотропних речовин визначається спеціально уповноваженим органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я.

   Відповідно до статті 44/1, ухилення особи, хворої на наркоманію, від медичного огляду на наявність наркотичного сп'яніння - тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

   Ухилення особи, яка зловживає наркотичними засобами або психотропними речовинами, від медичного обстеження - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2) Згідно статті 263 Кримінального кодексу України, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами:

1. Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу -

караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

2. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу -

караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

3. Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Р.S.: багато чого у Вашій ситуації буде залежати від проведення відповідних експертиз у визначеному кримінальному провадженні.

Корисні для Вас ресурси тут ...

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2341-14

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/4651-17

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0705-98

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/80731-10

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/80732-10

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь для Вас корисна, залишайте подяку у графі "Відгуки".    


0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 05.01.2018 22:33

Могут привлечь к уголовной ответственности. Все зависит от результатов проведенных судебных экспертиз в уголовном деле. Нужна помощь, звоните. Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line ЛЕГАЛ СОЛЮШНЗ ООО
юридическая компания
Киев (также Львов, Днепр, Херсон, Одесса, Харьков)
ответил 05.01.2018 18:35

Добрий день.
Ситуація непроста.Все залежить від того, які порушення процесуального законодавства були допущені при їх вилученні. При детальнішому ознайомленні з деталями і матеріалами справи наші адвокати зможуть Вам допомогти.

С уважением,  
Юридическая компания "LEGAL SOLUTIONS"
0637271100 Юрчук Павел Анатольевич
0969562636  Галь Андрей Михайлович


0
фото
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 05.01.2018 16:21

Доброго дня!

Опишіть процедуру вилучення у Вас вищевказаних об єктів. Які процесуальні документи було складено у процесі вилучення та хто здійснював обшук та вилучення? На підставі якого документа було проведено обшук? Де проводився обшук?

Для аналізу ситуації необхідно більш поширено ознайомитися із обставинами та ознайомитися з документами.

З повагою, ассистент адвоката Тетяна


0
фото
Off-line Безуглый Юрий
адвокат
Днепропетровск (также Кривой Рог, Павлоград,Запорожье, Харьков)
ответил 05.01.2018 15:47

Добрий день, шановний

Я так розумію вам інкримінують ст.ст.263 та 309 КК України. Які частини? Потрібні подробиці? Обставини... Можу сказати, що нормальний слідчий може за таких обставин допомогти відправитись на "державне забезпечення" на 3-5 років, а якщо може йти річь про повторність, то і на більше. Якщо Вас це цікавило... Знав одно слідчого, який як жонглер 263 перетворював в 263-1 (на підставі свідчень самого підозрюваного), а це пробачте вже не 5,  а можливо 7 і без можливості умовного.

P.S.Що б отримати 1-2 роки умовно потрібно буде добре попрацювати.

З повагою, Юрій Володимирович


0
фото
Off-line Чернецкая Елена
адвокат
Киев (также Харьков, Львов, Днепропетровск)
ответил 05.01.2018 15:20
Ответ на Ваш вопрос. Возможно, что "посадят", т.е. получите реальный срок. А возможно, условный, а возможно, вообще, останетесь безнаказанным. Все зависит от обстоятельств дела и матерости следователя. Будьте осмотрительны, наймите адвоката на первоначальном этапе.

0
фото
Off-line Чернецкая Елена
адвокат
Киев (также Харьков, Львов, Днепропетровск)
ответил 05.01.2018 14:50
возможно

Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Адвокат Тимошенко Владислав
PREMIUM
Off-line Адвокат Тимошенко Владислав
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций