Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Задержали с оружием шёл из гаража,оружие изготовлено кустарно двухствольный дробовик пригодность к...

24.11.2017 16:04

Задержали с оружием шёл из гаража,оружие изготовлено кустарно двухствольный дробовик пригодность к стрельбе сомнительная, делал сам для самообороны ну в смыле пугнуть, ранее не судим, на иждивении мать 73 года жена не работает ребёнку 19 лет учится, применять не собирался (изготовил по глупости вообщем) что мне грозит подскажите пожалуйста,после изьятия отпустили в протоколе указано что изготовил сам

Ответы юристов


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокат
Киев (также Украина и временно оккупированные территории)
ответил 27.11.2017 20:32

Добридень!

Додам.

В будь-який момент можете змінити свої покази і вказати, що взагалі знайшли вказаний "метал", а себе банально оговорили та/або на Вас тиснули правоохоронці, тощо. Однак, такі юр.дії можливо та необхідно здійснювати лише із правовим фахівцем, бо наслідки можуть бути абсолютно різними і не завжди позитивними... За вдалого використання такого методу має бути і інша стаття, а саме 263 КК України, хоч санкція такої ідентична вказаній Колегами раніше, однак, має певну "ахілесову п'яту", бо перебачає, що: ч.3 "Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої", тобто, під час затримання йшли здавати таку в правоохоронні органи, тощо. 

Також слід звернути увагу (як вже зазначили Колеги), на відповідну експертизу та її висновки щодо можливості використання такого і вилученого "заліза" власне як вогнепальної зброї. В описаній Вами ситуації, експертиза є ключовим фактором згідно з яким Вам і Вашому захиснику доведеться розробляти тактику і стратегію та вести захист у кримінальному провадженні.

Корисні для Вас ресурси тут ...

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2341-14

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4651-17

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0705-98

Зможу допомогти у супроводженні Вашого питання.

Якщо моя відповідь Вам допомогла, залишайте подяку у графі "Відгуки".


0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 25.11.2017 00:45
ответ исправлен 25.11.2017 00:58

По ч.1 ст.263-1 УК Украины, от 3 до 7 лет лишения свободы, если указанный предмет признают огнестрельным оружием и пригодным для стрельбы. Если нужна помощь, звоните.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Безуглый Юрий
адвокат
Днепропетровск (также Кривой Рог, Павлоград,Запорожье, Харьков)
ответил 24.11.2017 16:20

Добрий день шановний.

За законом э статтья 263-1 Кримінального кодексу України "Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв", за ч.1 санкція:ці дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Однак, для того  щоб притягнути Вас до кримінальної відповідальності експертиза має показати, що зазначена зброя пригодна для використання, під який патрон тощо.

Якщо експертиза вкаже, що пригодна, з врахуванням того, що раніше не судимий, двоє утриманців, за 75 КК України можна просити умовний термін ув'язнення.

Якщо допоміг - залиште позитивний відзив.

З повагою, Юрій Володимирович


Доступные специалисты в области административного права

Адвокат Тимошенко Владислав
PREMIUM
Off-line Адвокат Тимошенко Владислав
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций