Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Я бы хотела проконсультироваться с вами по такому вопросу. Я живу в посёлке в жилом...

07.11.2017 18:53

Добрый вечер! Я бы хотела проконсультироваться с вами по такому вопросу. Я живу в посёлке в жилом доме. Так как у меня есть соседи то них курят. Да в этом нет ничего такого ведь это их право, но раньше они курили на лавочке которая возле дома, а сейчас так как похолодало и к лавочке легь идти они курят прям крыльце и весь дым попадает в общий коридор, а ведь дым очень вреден для здоровья особенно здоровья детей. Я уже пыталась как-то с этим бороться я написала на листочку (Дорогие жители дома знаете ли вы что статья. Курение в общественных местах.) но это все напрасно они опять начали курить на крыльце к кому мне нужно обращаться? Мне очень нужна ваша помощь Спасибо за внимание!

Ответы юристов


0
фото
Off-line Яцюк Наталия
помощник адвоката
Киев
ответил 08.11.2017 02:53

Стаття 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, -  тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 170 грн.). При цьому може бути накладено стягнення у вигляді або попередження або штрафу. За повторне протягом року вчинення порушення застосовується штраф від 170 до 340 грн.

Адміністративна відповідальність настає за правопорошення, яке полягає у курінні тютюнових виробів, у громадських чи робочих мвсцях. Громадським місцем, відповідно до Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» від 22.09.2005 р. є як частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, зокрема під'їзди, а також підземні переходи, стадіони.

Аби притягнути курців до адмініративної відповідальності слід викликати поліцію. 


Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Адвокат Тимошенко Владислав
PREMIUM
Off-line Адвокат Тимошенко Владислав
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций