Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Яка ймовірність перемоги у позові до Укрзалізниці за не дотримання закону у своїх електропоїздах та...

25.10.2017 08:57

Яка ймовірність перемоги у позові до Укрзалізниці за не дотримання закону у своїх електропоїздах та вокзалах (куріння у тамбурах, бездіяльність проти незаконної торгівлі, розпиття алкоголю)? При цьому вимагати компенсацію скажімо у 5 мільйонів гривень? Якими будуть витрати на весь процес?

Ответы юристов


0
фото
ответил 25.10.2017 11:34

будь-якого юриста, який скаже Вам "Рішення 100% буде на Вашу користь" можете вважати популістом! Чому? - Бо рішення приймає суддя (колегія суддів), а він/вона - в першу чергу людина,  зі своїм світоглядом, з певною юридичною освітою (яка дає можливість так чи інакше тлумачити закон), зі своєю суб*єктивною точкою зору.

А тому спрогнозувати на 100% кінцеве рішення суду не можливо. А надто враховуючи, що є 3 інстанції судів. 

Крім того, щоб робити хоч якісь прогнози, треба більш детально розуміти: які саме Ваші права чи законні інтереси були порушені Укрзалізницею; які у Вас є докази цього; які підстави для компенсації (моральної?) у такому великому розмірі.
Сума витрат на процес становитиме (1) витрати на судовий збір (встановлюється у відсотках від ціни позову. Якщо Ви проситимете 5 млн. моральної шкоди - це один судовий збір, якщо 1000 грн.  - зовсім інший) + (2) гонорар юриста (залежить від професійності адвоката та складності справи).


0
фото
Off-line "1 ПРАВОВАЯ КОМПАНИЯ" команда адвокатов/юристов
юридическая компания
Киев (также Все 23 региона Украины )
ответил 25.10.2017 10:14
ответ исправлен 25.10.2017 10:14

Доброго дня!

Одразу оцінювати ймовірність успіху - непрофесійно. Необхідно ознайомитися з документами, обставинами та знайти підстави для вираження звернення (до суду/установи/організації/правоохоронних органів і т. д.). Для вимоги компенсаці також необхідно знайти підстави.У зв'язку з чим Вам повинні виплатити кменсацію? Суму компенсації встановлює суд. Які правопорушення відносно Вас вчинялися такою організацією (чи її представиками) як Укрзалізниця? Ви вж звертался зі скаргами, вимогами, пропозиціями до керівних органів та осіб? Яка Ваша кінцева мета?

Якщо Вам потрібна детальніша інформація - пиіть до нас на електронну пошту чи телефонуйте за номерами, які вказані нижче.

З повагою, асистент адвоката Тетяна


0
фото
FIND
Off-line ТОВ "ПРАВО НА ЯКІСТЬ" Команда юристів
юридическая компания
Киев
ответил 25.10.2017 10:09
ответ исправлен 25.10.2017 23:21

Ми не можемо прогнози робити, , рішення виносить суд. Щоб оцінити вартість юридичного супроводу справи треба знати більш детальну  інформацию телефони для обслуговування клієнтів:з повагою, Право На Якість
Показать контактную информацию

Доступные специалисты в области административного права

Адвокат Тимошенко Владислав
PREMIUM
Off-line Адвокат Тимошенко Владислав
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsApp
Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций