Консультируйтесь онлайн с юристами со всей Украины
Получите одновременно до 30 мнений от специалистов права
Украина

Какие документы должны быть у производителя работ по выпиливанию деревьев в городе? кто их выдает?...

03.10.2017 16:17
Какие документы должны быть у производителя работ по выпиливанию деревьев в городе? кто их выдает? и кто отвечает за "правильность" вырубки.
Ответы юристов


0
фото
PREMIUM
Off-line Адвокат Евгений Александрович
адвокат
Киев (также и вся Украина)
ответил 03.10.2017 18:07

Местные органы власти и самоуправления.Индивидуальная консультация, подготовка документов, участие в деле - на платной основе. С уважением,адвокат Евгений Александрович /моб.тел. (099)102-33-93, (097) 752-56-13/
Показать контактную информацию
0
фото
FIND
ответил 03.10.2017 17:26
Добрий день! Такі роботи виконують сервіси з кронування дерев - вони здійснюють обрізання його гілок, видалення зламаних, гнилих чи хворих частин, якe має на меті покращити стан дерева, запобігти падінню гілок чи дерева в цілому на прилеглі споруди та дахи, видалити гілки, які є перешкодами та надати дереву потрібної форми. У робітників з такої організації, повинні бути відповідні дозвільні документи на видалення дерев. Для знесення дерев необхідна наявність акту видалення зелених насаджень, у якому має бути чітко зазначено кількість та назва породи дерев, які підлягають видаленню. Для складання такого акту створюється комісія, до якої входять представники екологічної інспекції, представників ЖКГ, підприємств, на території яких планується вирубка тощо. Якщо процес підписання таких актів закритий, то є підстави підозрювати зловживання службовим становищем. Крім того, бригада, яка проводить роботи по видаленню дерев зобов’язана: огородити територію, на якій відбуваються роботи, мати каски та спецодяг. Постанова Кабінету Міністрів України №1045 від 1 серпня 2006 року "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах", вимагає наявності акту обстеження зелених насаджень в тому числі для видалення аварійних дерев та сухостою та передбачає порядок та відповідальність за обрізання дерев у місті. А також Наказ Міністерства будівництва та архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 N 105 "Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України". З повагою, юрист компанії HOLGROUP!


Показать контактную информацию

Доступные специалисты в области административного права

Осикин  Владимир
PREMIUM
Off-line Осикин Владимир
1000 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат Telegram Чат WhatsApp Чат WhatsApp
Адвокат Тимошенко Владислав
PREMIUM
Off-line Адвокат Тимошенко Владислав
500 грн
Консультация
адвокат
Киев
Телефон Телефон Чат WhatsAppРеклама
Адвокат Осикін Володимир
Осикин Владимир


x
Задайте вопрос юристам прямо сейчас

- Первый ответ через 15 минут
- Более 5 000 юристов на сайте
- Более 150 000 консультаций